Referenties

Hieronder vindt u een lijst met scholen en verenigingen waar Circus Tadaa! / Circus Adiejos & Alabas / Circus Jopie de afgelopen jaren te gast was.
Als u twijfelt, kunt u eens bij u in de buurt informeren of ons bezoek hen beviel.

Het overzicht is op postcode gesorteerd.

/tr>

1018 LJ Amsterdam Buurthuis De Witte Boei

2001

1019 AT Amsterdam Virtual Knowledge Studio 2008
1020 MD Amsterdam St. KansWeb 2007
1021 CS Amsterdam Nrd. Basisschool Het Vogelnest 2009
1025 GB Amsterdam Stadsdeel Amsterdam Noord 1998
1062 BK Amsterdam Scholengemeenschap Signis 2006
1069 RK Amsterdam Johannesschool 1999
1075 AK Amsterdam Ide 1999
1076 BH Amsterdam Spinoza Lyceum 1999
1082 EK Amsterdam Oecumenische Basisschool De Ark 2010
1094 ED Amsterdam J.P. Coenschool 1997
1097 DP Amsterdam Westland - Utrecht 2009
1111 VR Diemen Basisschool 't Palet 2014
1115 AW Duivendrecht St. Jeugdraad Duivendrecht 2001
1121 JX Landsmeer O.B.S. Ds. J.L. de Wagemaker 2002
1131 BJ Volendam St. Vincentiusschool S.O. 2013
1131 DR Volendam St. Nicolaasbasisschool 2013
1131 DR Volendam J.F. Kennedyschool 2013
1131 DZ Volendam St. Jozefschool 2013
1131 KX Volendam St. Petrusschool 2013
1131 NP Volendam J.F. Kennedyschool 1996
1132 AB Volendam De Spinmolen 2013
1132 BH Volendam De Blokwhere 2013
1132 BR Volendam De Springplank 2013
1132 TZ Volendam t Kofschip 2013
1133 XS Volendam Basisschool de Zuidwester 2013
1141 GV Monnickendam Kohnstammschool 1997
1180 AX Amstelveen International School of Amsterdam 2009
1180 AX Amstelveen International School of Amsterdam 2009
1181 GL Loosbroek St. Jeugdwerk Loosbroek 2003
1181 GL Loosbroek St. Jeugdwerk Loosbroek 2013
1191 CS Ouderkerk aan de Amstel Amstelschool 2009
1212 CB Hilversum De KinderCampus 2009
1213 EX Amsterdam Apostolisch Genootschap 2010
1213 SZ Hilversum De Kruisheide 2013
1213 VB Hilversum Annie M.G. Schmidtschool 2006
1213 VB Hilversum Annie M.G. Schmidtschool 2010
1214 CJ Hilversum Violenschool (Ouderraad) 2008
1214 JS Hilversum Bavinckschool 2007
1215 EG Hilversum Basisschool Elckerlyc 2009
1217 CN Hilversum Godelindeschool 1998
1217 CN Hilversum Godelindeschool 2011
1217 GS Hilversum Basisschool De Wegwijzer 2005
1217 HX Hilversum Groen van Prinstererschool 1998
1217 PZ Hilversum Basisschool Elckerlyc 2009
1218 CB Hilversum Jenaplanschool de Sterrenwachter 2007
1222 BW Hilversum Dr. Ing. C. Lelyschool 2005
1222 TJ Hilversum Van Leeuwenhoekschool 2005
1222TJ Hilversum Van Leeuwenhoekschool 2012
1223 NS Hilversum Nassauschool 2003
1231 AR Loosdrecht O.B.S. De Linde 1999
1231 BN Nieuw Loosdrecht Rehobothschool 2005
1231 PR Loosdrecht SBS De Catamaran 2001
1241 BG Kortenhoef O.B.S. Curtevenne 2005
1251 GV Laren Nh Gooische School 2006
1271 CE Huizen Alles Kids Events & Entertainment 2008
1271 CE Huizen Alles Kids Events & Entertainment 2008
1271 CE Huizen Alles Kids Events & Entertainment 2009
1271 CE Huizen Alles Kids Events & Entertainment 2010
1272 CT Huizen Zwembad Sijsjesberg 2013
1272 GJ Huizen van der Brugghenschool 2006
1273 EG Huizen 2e Montessorischool 2000
1273 EG Huizen 2e Montessorischool 2013
1273 LL Huizen PCB de Parel 2009
1273 MV Huizen Kindervakantiewerk 2010
1274 KC Huizen Jenaplanschool De Werf 2002
1274 KC Huizen St. Kinderopvang Huizen 2011
1311 KH Almere Leefgemeenschap De Toonladder 2007
1314 PE Almere O.B.S. De Kruidenwijzer 2011
1314 RA Almere De Watertuin 2009
1315 RG Almere PABO Almere 2003
1316 KX Almere R.K.B.S. Panta Rhei 2007
1316 KX Almere OBS 2009
1318 ED Almere Basisschool de Estafette 2005
1319 DA Almere OBS de Ontdekking 2013
1324 DS Almere PCB De Driemaster 2012
1324 VD Almere O.B.S. de Achtbaan 2009
1326 AB Almere K.B.S. 2012
1326 PL Almere O.B.S. De Zevensprong 2007
1333 GS Almere Buiten Basisschool De Kring 2000
1333 GS Almere Buiten Basisschool De Kring 2005
1333 TS Almere Basisschool Bommelstein 2000
1335 PG Almere Basisschool De Egelantier 2005
1338 TV Almere Basisschool De Lettertuin 2013
1338 WS Almere O.B.S. De Torteltuin 2009
1339 ET Almere Basisschool Het Spectrum 2001
1353 JJ Almere O.B.S. De Wierwinde 1998
1353 JJ Almere O.B.S. De Wierwinde 2003
1353 JJ Almere O.B.S. De Wierwinde 2008
1354 AC Almere St. De Opkikker 2009
1354 AC Almere St. De Opkikker 2010
1354 AC Almere St. De Opkikker 2010
1354 AC Almere St. De Opkikker 2011
1354 AC Almere St. De Opkikker 2011
1354 AC Almere St. De Opkikker 2011
1354 EV Almere Basisschool De Ark 2007
1354 GR Almere OBS de Polderhof 2005
1356 CM Almere OBS de Klaverweide 2005
1363 LA Almere KBS de Droomspiegel Almere 2012
1393 NG Nigtevecht C.B.S. de Flambouw 2013
1394 BD Nederhorst den Berg Warinschool 2013
1398 AM Muiden Jozefschool 2001
1398 XG Muiden Fusieschool Muiden/Muiderberg 1999
1399 VJ Muiderberg Oranje Nassauschool 2000
1401 CL Bussum Julianaschool 2003
1402 BT Bussum Buurthuis Uitwijk 2000
1402 SC Bussum Kinderopvang Bommelburcht 2003
1403 HH Bussum De Fontein 2006
1403 HH Bussum De Fontein 2007
1403 HH Bussum De Fontein 2010
1403 HH Bussum De Fontein 2011
1412 HD Naarden Godelindeschool 2011
1412 HD Naarden Godelindeschool 2012
1412 HD Naarden Godelindeschool 2013
1412 HD Naarden Godelindeschool 2014
1426 AE De Hoef R.K. Basisschool St. Anthonius 2002
1426 AE De Hoef R.K. Basisschool St. Antonius 2011
1431 BG Aalsmeer O.B.S. Samen Een 2002
1431 EB Aalsmeer St. de Binding 2011
1431 KB Aalsmeer Sportvereniging Omnia 2000 2006
1432 HH Aalsmeer O.B.S. de Zuidooster 2004
1432 HH Aalsmeer O.B.S. de Zuidooster (Ouderraad) 2008
1432 JT Aalsmeer O.B.S. de Zuidooster 2012
1441 HB Purmerend S.B.O. Het Plankier 2005
1442 WN Purmerend K.B.S. Het Prisma 2005
1444 GN Purmerend Prinsenstichting 2013
1445 KD Purmerend R.K. Basisschool De Smidse 2002
1445 KD Purmerend R.K. Basisschool De Smidse 2012
1447 AV Purmerend Basisschool De Delta 2008
1447 BT Purmerend 2e Montessorischool 2004
1448 TP Purmerend Basisschool De Marimba 2000
1448 TP Purmerend Basisschool De Marimba 2009
1452 XH Ilpendam H.M. van Randwijkschool 2001
1452 XH Ilpendam H.M. van Randwijkschool 2009
1456 AD Vlieland St. Rotary Vlieland Kampen 2012
1456 AD Vlieland St. Rotary Vlieland Kampen 2012
1462 HN Middenbeemster Comité Volksspelen Westbeemster 2014
1462 ZH Middenbeemster St. Beemster Gemeenschap 2013
1471 CE Kwadijk O.B.S. Prinses Beatrix 2007
1483 TH De Rijp Basisschool De Tweemaster 2004
1486 MG West-Graftdijk Vinckhuysenschool 2012
1486 MT West-Graftdijk St. Graftdijker Kermis 2002
1486 MT West-Graftdijk St. Graftdijker Kermis 2007
1504 AH Zaandam Paus Joannesschool 2004
1505 GK Zaandam Basisschool De Voorzaan 2004
1506 AE Zaandam OBS De Dijk (Oost) 2003
1507 BE Zaandam OBS De Dijk 2000
1525 PK West-Knollendam Theo Thijssen school 2012
1531 PS Wormer ICBS WormerWieken 2014
1541 RT Koog aan de Zaan Basisschool De Golfbreker 2009
1541 RT Koog aan de Zaan Basisschool De Golfbreker 2014
1602 EW Enkhuizen Basisschool het Driespan 2010
1607 CR Hem Hemschool 2007
1611 XE Bovenkarspel Basisschool De Molenwiek 2012
1614 LS Lutjebroek De Baskuul 2010
1616 HB Hoogkarspel Basisschool 2011
1617 KC Westwoud St. Bijzondere Activiteiten 2006
1619 VC Andijk Basisschool De Piramide 2009
1621 HM Hoorn Steunpunt K.V. West Friesland 2005
1624 XJ Hoorn Basisschool het Fluitschip 2008
1625 AC Hoorn St. Netwerk Wijkcentrum Risdam 2003
1625 HZ Hoorn PC Basisschool Het Kompas 2008
1628 XH Hoorn Basisschool Het Spectrum 2007
1628 XH Hoorn Oecum. Basisschool Het Spectrum 2012
1633 HE Avenhorn Basisschool De Overhaal 2006
1671 KH Medemblik Basisschool het Koggeschip 2012
1689 XD Zwaag Roald Dahl school 2013
1704 BR Heerhugowaard Kindervakantiespelen 2011
1704 CH Heerhugowaard St. Josephschool/KVS De Noord 2001
1721 HJ Broek op Langedijk Basisschool De Koolvlet 2005
1723 AB Noord-Scharwoude Basisschool De Wijde Veert 2001
1724 SV Oudkarspel O.B.S. Barnewiel 2001
1733 NH Nieuwe Niedorp Sint Antoniusschool 2006
1734 JH Oude Niedorp O.B.S. Oude Niedorp 2005
1736 DA Zijdewind Camping de Rietkraag 2008
1746 AE Dirkshorn Gymvereniging UDI-WIK 2005
1756 TE 't Zand Basisschool St. Jozef 2005
1761 ZB Anna Paulowna O.B.S. de Meerpaal 2009
1768 BH Barsingerhorn O.B.S. de Schakel 2008
1777 HM Hippolytushoef HV Tonegido 2012
1778 KZ Westerland OBS De Dentele 2011
1780 VA Den Helder Basisschool De Hofstee 2002
1781 SW Den Helder Jac. P. Thijsseschool 2002
1788 AT Julianadorp Prinses Margrietschool 2001
1788 ES Julianadorp Basisschool De Kameleon 2007
1792 BJ Oudeschild O.B.S. De Bruinvis 2006
1792 BJ Oudeschild O.B.S. De Bruinvis 2009
1795 AL De Cocksdorp O.B.S. Durperhonk 2013
1813 VZ Alkmaar Buurthuis Oud Overdie 2000
1813 VZ Alkmaar St. Matthiasschool 2004
1814 CJ Alkmaar Adelbertusschool 1997
1814 LS Alkmaar O.B.S. De Fontein 2004
1814 NE Alkmaar Kardinaal de Jongschool 1996
1814 NE Alkmaar Kardinaal de Jongschool 2000
1816 MH Alkmaar O.S.G. Willem Blaeu 2006
1816 MH Alkmaar O.S.G. Willem Blaeu 2007
1817 HK Alkmaar St. Jol Jeugdstad 2012
1821 BZ Alkmaar St. Kennemer Wonen 1998
1821 BZ Alkmaar St. Kennemer Wonen 1999
1825 HC Alkmaar Basisschool het Baeken 2005
1827 CC Alkmaar Basisschool De Gondelier 1999
1827 PA Alkmaar Basisschool Erasmus 2004
1851 AX Heiloo St. Festival Heiloo 1998
1851 CK Heilloo Benedictusschool 2001
1851 MA Heiloo Basisschool de Springschans 2009
1851 ZC Heiloo Paulusschool 1997
1851 ZC Heiloo Paulusschool 2005
1901 EM Castricum Co 1997
1901 HT Castricum Cuneraschool 2005
1902 BA Castricum Basisschool De Toermalijn 2005
1902 KA Castricum Visser 2000
1911 AS Uitgeest RKBS Binnenmeer 2007
1911 KX Uitgeest Basisschool De Wissel 2005
1911 KX Uitgeest Basisschool De Wissel 2007
1943 AA Beverwijk SBK Kunstc. Haarlem & Beverwijk 2006
1948 AA Beverwijk Wijkgroep Broekpolder 2006
1949 BK Wijk aan Zee Vereniging Wezenkas 2001
1971 GZ IJmuiden S.B.O. De Boekanier 2005
1971 GZ IJmuiden S.B.O. De Boekanier 2012
1974 TV IJmuiden Basisschool de Klipper 2008
1985 BB Driehuis Dorpsfeest Driehuis 2014
2011 CR Haarlem Veronicaschool 2013
2011 EV Haarlem Haarlem-Art 1997
2011 EV Haarlem Haarlem-Art 1997
2012 HR Haarlem St. Bevrijdingspop Haarlem 2006
2012 HS Haarlem Dreefschool 2010
2012 MD Haarlem Wijkraad Bosch en Vaart 1997
2012 SR Haarlem Haarlemse Montessori School 2007
2013 ZJ Haarlem Bavo Basisschool 2013
2013 ZL Haarlem Koorschool Sint Bavo 2007
2013 ZL Haarlem Koorschool Sint Bavo 2011
2014 EB Haarlem Basisschool Zuidwester 1998
2015 EX Haarlem OBS de Beatrixschool 2011
2023 EA Haarlem Basisschool De Ark 2006
2034 BC Haarlem Mgr. Huibersschool 1998
2036 AK Haarlem O.B.S. De Molenwiek - Montessorri 2013
2036 GV Haarlem Molenwiek dalton 2013
2036 NK Haarlem C.B.S. de Wadden 2013
2041 BM Zandvoort Beatrixschool 2003
2041 BM Zandvoort Beatrixschool 2011
2041 TZ Zandvoort Turnvereniging O.S.S. 2004
2051 KK Overveen Julianaschool 1999
2051 KK Overveen Julianaschool 2004
2051 NG Overveen Koningin Wilhelminaschool 2007
2061 GT Bloemendaal Hartenlustschool 2009
2061 GT Bloemendaal Hartenlustschool 2010
2061 GT Bloemendaal Hartenlustschool 2011
2063 JH Spaarndam SKOS 2012
2063 JK Spaarndam-West OBS De Spaarneschool 2012
2071 TD Santpoort Noord Parnassia school 2009
2105 TC Heemstede R.K. Basisschool De Ark 2006
2111 CJ Aerdenhout Vondelschool 2011
2121 VE Bennebroek Franciscusschool 2002
2121 VE Bennebroek Franciscusschool 2010
2132 AT Hoofddorp Freinetschool 2000
2133 BM Hoofddorp IJwegschool 1996
2134 XL Hoofddorp CBS Het Braambos 2008
2135 GJ Hoofddorp Basisschool Twickel 2004
2135 GJ Hoofddorp Basisschool Twickel 2009
2135 GJ Hoofddorp Basisschool Twickel 2014
2135 MS Hoofddorp Basisschool De Octopus 2001
2135 MS Hoofddorp Basisschool De Octopus 2011
2151 TA Nieuw-Vennep Basisschool de Polderrakkers 2013
2161 KW Lisse Don Boscoschool 2001
2161 VC Lisse O.B.S. De Tweemaster 2006
2162 AG Lisse R.K. Basisschool de Klarinet 2004
2162 CP Lisse O.B.S. De Tweemaster 2006
2163 AJ Lisse C.B.S. De Lisbloem 2006
2181 CT Hillegom Johannesschool 2007
2181 TA Hillegom BS De Fontein lokatie Beatrix 1999
2181 TA Hillegom BS De Fontein Lokatie JohanFriso 1999
2201 KW Noordwijk-Binnen Basisschool De Bronckhorst 2007
2201 TV Noordwijk Montessorischool 2011
2201 XP Noordwijk O.B.S. De Jutter 2014
2211 LH Noordwijkerhout St. Victorschool 2013
2215 CK Voorhout R.K. Basisschool Andreas 2005
2223 AP Katwijk Zh R.K. Basisschool De Horizon 1999
2223 AP Katwijk Zh R.K. Basisschool De Horizon 2002
2224 BP Katwijk Zh Sjaloomschool 1996
2225 SW Katwijk K.V.V. QUICK BOYS 2010
2231 VW Rijnsburg O.B.S. De Dubbelburg 2005
2235 BW Valkenburg Zh O.B.S. De Dubbelburg 2005
2235 CK Katwijk aan de Rijn Katwijkse Zeeverkenners 2005
2235 EW Valkenburg Zh Gymnastiekvereniging De Valken 2012
2241 AN Wassenaar Basisschool Den Deijl 2004
2241 XH Wassenaar St. Jan Baptistschool 2009
2242 JS Wassenaar St. Bonifaciusschool 2007
2244 EE Wassenaar Bloemcampschool 2009
2252 GC Voorschoten L.W.O. Afd. Voorschoten 2000
2253 VW Voorschoten Basisschool de Vink 2005
2262 EA Leidschendam Basisschool de Elzenheuvel 2005
2262 EA Leidschendam O.B.S. de Margriet 2008
2265 BE Leidschendam WOEJ 2009
2266 CK Leidschendam Basisschool Johannes de 23ste 2004
2271 XV Voorburg Lusthofschool 2003
2274 HJ Voorburg Gymnastiekver. SOS Voorburg 2008
2282 HH Rijswijk zh Godfried Bomansschool 2003
2285 SE Rijswijk De Opperd 2011
2285 TD Rijswijk Special Kids Event 2002
2286 MV Rijswijk zh Wethouder Brederodeschool 2010
2286 RC Rijswijk Petrusschool 1998
2291 LC Wateringen OBS De Kyckert 1996
2291 LC Wateringen OBS De Kyckert 2006
2291 SX Wateringen Basisschool Pius X 2009
2295 PE Kwintsheul Basisschool Andreashof 2005
2295 PE Kwintsheul Basisschool Andreashof 2012
2315 XC Leiden Marecollege 2006
2317 VX Leiden Zijlwijkschool 2006
2321 SK Leiden Speciale basisschool de Marke 2012
2332 AA Leiden Heerema Marine Contractors 2009
2332 AA Leiden Heerema Marine Contractors 2013
2332 AX Leiden Eerste Leidse Schoolvereniging 2007
2332 JC Leiden Libertas 2002
2333 XT Leiden Speeltuinvereniging Vogelenwijk 2006
2343 BK Oegstgeest Daltonschool De Springplank 2011
2343 CE Oegstgeest Montessorischool 2009
2355 BS Hoogmade Basisschool ter Does 2012
2371 EZ Roelofarendsveen NSO De Grote Beer 2005
2371 EZ Roelofarendsveen NSO De Grote Beer 2009
2375 XE Rijpwetering R.K. Basischool De Kinderbrug 2011
2377 VA Oude Wetering Gerardusschool 2004
2394 BL Hazerswoude-Rijndijk Basisschool De Tweeklank 2010
2401 GH Alphen aan den Rijn RK Basisschool Het Spinnewiel 1996
2401 GH Alphen aan den Rijn RK Basisschool Het Spinnewiel 2008
2401 VP Alphen aan den Rijn Basisschool de Jenaplaneet 2014
2402 HB Alphen aan den Rijn Montessorischool 2000
2403 TR Alphen aan den Rijn Prisma 2005
2404 GA Alphen aan den Rijn Praktijkschool Groene Hart 1997
2405 VT Alphen aan den Rijn SKA 2009
2408 JV Alphen aan den Rijn Basisschool De Meridiaan 2000
2408 JV Alphen aan den Rijn Basisschool De Meridiaan 2010
2408 ST Alphen aan den Rijn OBS de Vroonhoeve 2013
2411 ED Bodegraven Evertshuis 2009
2411 ED Bodegraven Evertshuis 2009
2411 RX Bodegraven Fort van de Verbeelding 2003
2411 TR Bodegraven Evenementen Kommissie 1999
2411 TR Bodegraven Evenementen Kommissie 2001
2415 AZ Nieuwerbrug St. Vakantiespelen Nieuwebrug 2001
2421 HT Nieuwkoop Speeltuinvereniging Zuideinde 2010
2421 NK Nieuwkoop Basisschool De Rietkraag 2012
2421 TA Nieuwkoop St. Open Huis 2001
2431 XW Noorden Oranje Comite 2012
2451 ZC Leimuiden PCB de Schakel 2006
2461 CL Ter Aar KBS Aeresteijn 2014
2465 AG Rijnsaterwoude De Kinderarcke 2008
2465 AN Rijnsaterwoude Sportvereniging Rijnsaterwoude 1997
2465 AN Rijnsaterwoude Sportvereniging Rijnsaterwoude 2002
2481 BA Woubrugge O.B.S. Esselyckerwoude 2013
2492 MA Den Haag RK-PC Samenwerkingsschool Balans 2008
2492 NZ Den Haag Basisschool De Walvis 2009
2492 NZ Den Haag Basisschool De Walvis 2013
2495 AS Den Haag Milonga Evenementen B.V. 2004
2495 AS Den Haag Milonga Evenementen B.V. 2009
2496 RH Den Haag RK Basisschool Christoffel 2000
2498 BZ Den Haag Basisschool de Zonnestraal 2006
2511 VR Den Haag Clubhuis Boskant 2000
2511 VR Den Haag Clubhuis Boskant 2001
2512 JT Den Haag Savelbergschool 1996
2516 BB Den Haag Jeugdkerk Xpert 2005
2517 HB Den Haag Scholengem. Hofstad-Heldring 1998
2517 HB Den Haag Scholengem. Hofstad-Heldring 1999
2517 HB Den Haag Scholengem. Hofstad-Heldring 2000
2517 HB Den Haag Scholengem. Hofstad-Heldring 2001
2521 EN Den Haag Haagse Hoge School 2006
2531 JZ Den Haag Basisschool Grote Beer 2010
2533 SE Den Haag 40 jaar getrouwd 2013
2546 RX Den Haag Chr. Basisschool De Ark 1999
2546 SK Den Haag Helen Parkhurstschool 2003
2546 SK Den Haag Helen Parkhurstschool 2003
2546 SP Den Haag Chr. Basisschool De Ark 2012
2547 ST Den Haag De Jonge Wereld 2014
2548 BR Den Haag Basisschool De Gantel 2007
2552 RA Den Haag Ds. W.E. den Hertogschool 2006
2563 TX Den Haag Basisschool De Drie Linden 1997
2565 JM Den Haag Montessorischool Valkenbos 2007
2566 DA Den Haag Nutsschool Laan van Poot 2008
2583 JH Den Haag Chr. Basisschool De Meerpaal 2007
2584 CK Den Haag Basisschool de Fontein 2005
2584 CK Den Haag Basisschool de Fontein 2011
2584 CK Den Haag Basisschool de Fontein 2014
2587 BB Den Haag O.B.S. Het Volle Leven 2009
2593 RM Den Haag van Hoogstratenschool 2008
2611 LT Delft Kindercentrum Jan Loris en Marie 2004
2612 CA Delft ROC Mondriaan SB-MWZ-SCW 2008
2614 GE Delft Christelijk Lyceum Delft 2002
2624 NX Delft Basisschool De Egelantier 1998
2624 RZ Delft Basisschool De Omnibus 2011
2624 SP Delft Korfbal vereniging DKC 2006
2631 NC Nootdorp Ipse - Buurtschap Craeyenburch 2002
2641 AC Pijnacker St. Josephschool 2000
2641 AC Pijnacker OBS De Tweemaster 2012
2651 BV Berkel en Rodenrijs Co Solo producties 2009
2661 AP Bergschenhoek O.B.S. De Sparrenhoek 2001
2671 BS Naaldwijk SBO de Boemerang 2010
2671 DH Naaldwijk S.B.O. De Windroos 2003
2671 GB Naaldwijk Bernadetteschool 2004
2671 GB Naaldwijk Bernadetteschool 2009
2671 NZ Naaldwijk Handbalvereniging Westlandia 2002
2671 TB Naaldwijk Kath. Basisschool Het Tweespan 1999
2671 VV Naaldwijk CBS De Ouverture 2010
2671 WX Naaldwijk Rehobothschool 1998
2671 WX Naaldwijk Rehobothschool 2003
2671 ZZ Naaldwijk Joannesschool 2006
2672 DR Naaldwijk R.K.B.S. De Regenboog 2003
2675 BR Honselersdijk Basisschool het Startblok 2002
2675 XT Honselersdijk Prot. Chr. Basissch. De Hoeksteen 2001
2676 BJ Maasdijk Kath. Basisschool Het Tweespan 2001
2678 ER De Lier PCBS Koningin Julianaschool 2009
2678 PB De Lier Vrienden van de Vlieten 2007
2678 WE De Lier Prins Maurits Basisschool 1998
2678 WE De Lier Prins Maurits Basisschool 2007
2681 NW Monster Immanuelschool 2009
2681 TD Monster Ichthusschool 2010
2681 TT Monster O.B.S. Willemsschool 2007
2685 SZ Poeldijk R.K. Basisschool Verburch-hof 1996
2685 VZ Poeldijk RK Basisschool De Nieuwe Weg 2007
2691 TM 's-Gravenzande Godfried Bomansschool 1996
2691 XD 's-Gravenzande O.B.S. De Driekleur 2003
2694 BW 's-Gravenzande Prins Willem Alexanderschool 2009
2711 DX Zoetermeer SZK Kinderopvang 2003
2711 DX Zoetermeer SZK Kinderopvang 2003
2712 RN Zoetermeer Het Atrium 2009
2715 RP Zoetermeer Regenboogschool 1997
2726 BL Zoetermeer obs Annie M.G. Schmidt 2003
2728 DC Zoetermeer Basisschool Noordeinde 2001
2741 EZ Waddinxveen St. Jeugd- en Jongerenwerk M-H 2010
2741 GC Waddinxveen St. Jeugd- en Jongerenwerk M-H 2009
2741 GC Nieuwveen St. Jeugd- en Jongerenwerk M-H 2009
2751 BH Moerkapelle Gymnastiekvereniging Tarzan 2011
2771 DG Boskoop O.B.S. De Populier 2013
2800 CE Gouda Jeugdtheaterschool Zuid-Holland 1996
2800 CE Gouda Jeugdtheaterschool Zuid-Holland 1996
2802 EM Gouda R.-K. basisschool de Kindervriend 2009
2803 JH Gouda Basisschool De Triangel 2012
2804 GG Gouda Plaswijckschool 1998
2821 AS Stolwijk Gemeente Vlist 2011
2831 AK Gouderak O.B.S. De Kranepoort 2003
2851 AG Haastrecht Jeugdvereniging Gabri 2007
2851 BM Haastrecht Basisschool de Morgenster 2005
2851 XH Haastrecht St. Catharinaschool 1999
2861 VJ Bergambacht Gemeente Bergambacht 2010
2861 VJ Bergambacht Gemeente Bergambacht 2011
2861 VJ Bergambacht Gemeente Bergambacht 2012
2901 GA Capelle a/d IJssel O.B.S. West 1999
2901 LG Capelle a/d IJssel Tennisvereniging C.T.C. 2003
2901 TA Capelle a/d IJssel Buurtgroep Capelle-West 1999
2902 JD Capelle a/d IJssel S.B.O. De Bouwsteen 2000
2902 JD Capelle a/d IJssel S.B.O. De Bouwsteen 2009
2904 EN Capelle a/d IJssel St.Jongerenwerk Capelle ad IJssel 2004
2904 VA Capelle a/d IJssel O.B.S. De Tweemaster 2003
2905 AP Capelle a/d IJssel Basisschool De Octopus 1999
2905 AP Capelle a/d IJssel Basisschool De Octopus 2005
2905 AP Capelle a/d IJssel Basisschool De Octopus 2010
2907 BD Capelle a/d IJssel Basisschool Het Baken 1998
2907 BD Capelle a/d IJssel Basisschool Het Baken 2008
2907 NB Capelle a/d IJssel Sjaloomschool 2000
2935 AK Ouderkerk aan den IJssel B.S.O. de Schakel 2004
2941 CK Lekkerkerk Prins Berhardschool 2013
2951 PH Alblasserdam OBS Het Palet 2006
2957 HD Nieuw-Lekkerland OBS Nieuw_Lekkerland 2011
2982 VN Ridderkerk Chr. Basisschool De Klimop 2009
2991 RK Barendrecht Basisschool De Dubbeldekker 2000
2992 DN Barendrecht Groen van Prinstererschool 2004
2992 DN Barendrecht Groen van Prinstererschool 2013
3014 AE Rotterdam Flexusjeugdplein 2009
3015 CN Rotterdam Sophia Kinderziekenhuis 2002
3015 CN Rotterdam Sophia Kinderziekenhuis 2005
3015 CN Rotterdam Sophia Kinderziekenhuis 2007
3015 CN Rotterdam Sophia Kinderziekenhuis 2009
3015 CN Rotterdam Sophia Kinderziekenhuis 2011
3015 GE Rotterdam Josephine Nefkens Instituut 2002
3023 PV Rotterdam Basisschool Het Moza 2003
3024 RN Rotterdam De Dames 1999
3024 RN Rotterdam De Dames 2000
3036 EC Rotterdam Zwarts Evenementen B.V. 2011
3039 PV Rotterdam Basisschool de Margriet 2007
3052 BT Rotterdam Basisschool De Wilgenstam 1996
3052 PB Rotterdam Melanchthon - Schiebroek 2005
3052 PB Rotterdam Melanchthon - Schiebroek 2006
3053 CG Rotterdam Basisschool De Goudenregen 1996
3053 LG Rotterdam Mattheusschool 1997
3053 TN Rotterdam Turnvereniging Kracht & Vlugheid 1999
3055 PP Rotterdam De Heybergschool 2003
3055 TE Rotterdam Basisschool Hildegaert 1998
3061 KZ Rotterdam Arentschool 2001
3065 LB Rotterdam Juniorkamer 1999
3066 GS Rotterdam F & B Events B.V. 1997
3068 BS Rotterdam Albert Plesmanschool 2004
3072 XS Rotterdam O.B.S. Nelson Mandela 2008
3076 EB Rotterdam Dr. M. Polanoschool 2003
3085 PA Rotterdam O.B.S. Toermalijn 2003
3117 LD Schiedam Annie M.G. Schmidtschool 2001
3117 LD Schiedam Annie M.G. Schmidtschool 2005
3121 JN Schiedam Horizon Gelinckschool Schiedam 2011
3123 CC Schiedam O.B.S. De Klinker 2005
3124 SG Schiedam Basisschool de Vlinder 2006
3135 CC Vlaardingen C.B.S. 2006
3135 PS Vlaardingen Rehobothschool 2009
3141 SV Maassluis Accent College HAVO VWO 2006
3144 ET Maassluis Dagje Uit 1999
3151 CJ Hoek van Holland O.B.S. Van Rijckevorsel School 2007
3155 AJ Maasland C.B.S. De Groene Oase 2010
3192 BM Rotterdam-Hoogvliet St. Kinderopvang Hoogvliet 1997
3192 SE Rotterdam-Hoogvliet Andries v/d Vlerk School 2000
3204 AK Spijkenisse RKB Paus Johannesschool 2004
3205 EB Spijkenisse R.K. Basisschool De Wegwijzer 2000
3205 EB Spijkenisse R.K. Basisschool De Wegwijzer 2005
3206 HJ Spijkenisse BS De Rietgors 2000
3207 WB Spijkenisse Annie M.G. Schmidtschool 2002
3208 SG Spijkenisse Basisschool De Opmaat 1999
3223 XE Hellevoetsluis Chr. Basisschool De Brug 2009
3224 TT Hellevoetsluis OBS Dolfijn 1998
3224 TT Hellevoetsluis C.B.S. De Bron 2009
3231 XA Brielle St. De Nieuwe Poort 2001
3233 AV Oostvoorne Gelinckschool 2004
3235 BK Rockanje Jeugdwerk De Til 1996
3235 NX Rockanje St. LCH 2007
3241 GL Middelharnis Bosseschool 2009
3252 AH Goedereede OBS Buten de Poorte 2013
3253 AS Ouddorp ZH Basisschool De Westhoek 2000
3255 BN Oude-Tonge O.B.S. Het Startblok 1998
3256 AH Achthuizen Basisschool De Achtsprong 2002
3281 LK Numansdorp O.B.S. De Dubbeldekker 2002
3281 LK Numansdorp O.B.S. De Dubbeldekker 2007
3281 LK Numansdorp O.B.S. De Dubbeldekker 2012
3291 AT Strijen O.B.S. de Striene 2009
3295 BK 's-Gravendeel Chr. Basisschool de Bouwsteen 1999
3295 TM 's-Gravendeel O.B.S. Schelf 2006
3297 ZG Puttershoek O.B.S. Het Driespan 2014
3311 GN Dordrecht Stichting Dordrecht Marketing 2013
3311 GN Dordrecht Stichting Dordrecht Marketing 2013
3312 KW Dordrecht Stedelijk Dalton Lyceum VMBO 2009
3314 TK Dordrecht Dordtse Welzijnsorganisatie 2009
3315 AT Dordrecht Oranje Nassauschool 2007
3317 ZD Dordrecht S.B.O. Het Kompas 2007
3332 CS Zwijndrecht Daltonschool De Tandem 2005
3332 KW Zwijndrecht PCBS Het Accoord 2008
3333 BS Zwijndrecht Basisschool De Bron 2000
3333 BS Zwijndrecht Basisschool De Bron 2011
3334 AG Zwijndrecht Basisschool De Kim 2002
3334 BN Zwijndrecht C.B.S. De Brug 2001
3334 XN Zwijndrecht Wijkcentrum Kubiek 1999
3335 BE Zwijndrecht O.B.S. De Develhoek 2001
3351 GZ Papendrecht O.B.S. De Viermaster 2010
3361 HL Sliedrecht Julianaschool 1997
3362 XA Sliedrecht Oranje Nassau School 2006
3363 BJ Sliedrecht Anne de Vriesschool 2000
3372 BN Hardinxveld-Giessendam Gymnastiekvereniging OKK 1999
3372 BN Hardinxveld-Giessendam Gymnastiekvereniging OKK 2009
3381 VJ Giessen-Oudekerk O.B.S. Giessen-Oudekerk 1999
3381 VJ Giessen-Oudekerk O.B.S. Giessen-Oudekerk 2007
3401 AX IJsselstein O.B.S. de Touwladder 2008
3401 CR IJsselstein Cultureel Platform IJsselstein 2004
3401 EB IJsselstein Catering Broere 2007
3401 GX IJsselstein R.K. Basisschool de Opstap 2005
3401 GX IJsselstein Basisschool De Trekvogel 2005
3401 GX IJsselstein R.K. Basisschool de Opstap 2010
3401 RD IJsselstein Cals College IJsselstein 2009
3401 RD IJsselstein Cals College IJsselstein 2010
3401 RD IJsselstein Cals College IJsselstein 2011
3401 RD IJsselstein Cals College IJsselstein 2012
3401 RD IJsselstein Cals College IJsselstein 2013
3401 RD IJsselstein Cals College IJsselstein 2014
3401 RR IJsselstein SVP de Baanbreker 2012
3401 RR IJsselstein SVP de Baanbreker 2013
3402 CS IJsselstein Volleybalvereniging VIVES 2001
3402 CS IJsselstein Volleybalvereniging Vives 2011
3402 HP IJsselstein Daltonschool de Tandem 2012
3402 MJ IJsselstein Agnesschool 2010
3403 NJ IJsselstein Tennisvereniging Groenvliet 2010
3404 CV IJsselstein Basisschool De Ark 2002
3404 CV IJsselstein Basisschool de Pijler loc. Baken 2007
3405 XA Benschop Sint Victorschool 2000
3405 XA Benschop Sint Victorschool 2006
3411 DA Lopik Gymnastiekver. SSS Lopik 2013
3411 EA Lopik Activiteiten Commissie Kubus 2006
3411 WN Lopik R.K. Jan Bunnikschool 2003
3417 XD Montfoort Wellantcollege 2014
3411 XB Lopik Basisschool De Nieuwe Wiel 2006
3431 BM Vleuten Gym&Move 2012
3431 CC Nieuwegein Korfbalvereniging JUKO 2000
3431 RA Nieuwegein Koningin Beatrixschool 2008
3432 GN Nieuwegein Gymnastiekvereniging Moveo 2010
3432 XW Nieuwegein OBS De Zuiderkroon 2005
3433 HA Nieuwegein Basisschool De Tweeklank 2004
3433 NL Nieuwegein Prins Hendrik Internaat 2000
3434 HA Nieuwegein O.B.S. Ziezo 2012
3435 KB Nieuwegein Basisschool Lucas Galecop 2001
3436 GB Nieuwegein Prinses Margrietschool 2000
3436 HR Nieuwegein Hockeyclub 1999
3437 CA Nieuwegein Prinses Christinaschool Ouderraad 2001
3437 CA Nieuwegein Prinses Christinaschool Ouderraad 2008
3437 GD Nieuwegein Schoonspringvereniging Aquarijn 1997
3438 AG Nieuwegein Koningin Julianaschool 1998
3438 RA Nieuwegein Basisschool Vroonestein 1998
3438 RA Nieuwegein Koningin Beatrixschool 2003
3439 NK Nieuwegein KMN Kind & Co 2013
3441 GB Woerden Wilhelminaschool 2009
3442 JE Woerden Basisschool De Wegwijzer 1996
3442 JE Woerden Basisschool De Wegwijzer 2001
3442 JE Woerden Basisschool De Wegwijzer 2006
3445 CJ Woerden Basisschool De Schakel 2007
3445 ER Woerden R. de Jagerschool 2012
3446 BS Woerden Andersenschool 2005
3446 XP Woerden Margrietschool 2000
3446 XP Woerden Margrietschool 2014
3448 BM Woerden Wijkplatform Molenvliet 2010
3448 BM Woerden Wijkplatform Molenvliet 2011
3448 TL Woerden O.B.S. De Achtsprong 2001
3448 TL Woerden O.B.S. De Achtsprong 2005
3451 CC Vleuten Willibrordusschool 1997
3452 CB Vleuten Jenaplanschool Zonnewereld 2012
3452 CB Vleuten Jenaplanschool Zonnewereld 2014
3453 MV De Meern Fraternitas 2008
3453 RD De Meern Speel-Leerschool De Krullevaar 2002
3453 RD De Meern Speel-Leerschool De Krullevaar 2007
3453 RD De Meern Basisschool Het Veldhuis 2010
3454 BL De Meern Koningin Beatrixschool 2000
3454 BL De Meern Koningin Beatrixschool 2012
3454 CA De Meern St. Maartenschool 2005
3454 CA De Meern SBO St Maartenschool Leidscherijn 2012
3454 CX De Meern Montessorischool De Meander 1999
3454 EN De Meern Basisschool Apollo 11 2006
3467 PK Hekendorp Oranjevereniging Hekendorp 2006
3467 PT Hekendorp O.B.S. Goejanverwelle 2001
3474 SZ Zegveld O.B.S. De Waldhoorn 2007
3481 DP Harmelen Omnivereniging OKV Harmelen 2010
3481 GH Harmelen St. Bavoschool 1999
3481 VA Harmelen Hofwijkschool 2000
3500 AV Utrecht Impressariaat Uit De Kunst 1998
3500 AV Utrecht Impressariaat Uit De Kunst 1998
3506 GB Utrecht Bureau Jeugdzorg Utrecht 2001
3506 GB Utrecht Basisschool Joannes XXIII 2012
3508 TA Utrecht Vakgroep Wiskunde 1998
3511 HH Utrecht Championsday Foundation 2002
3511 KC Utrecht U.A.F. 1996
3511 NM Utrecht Vrijwilligerscentrale Utrecht 2007
3511 NM Utrecht Vrijwilligerscentrale Utrecht 2008
3512 EH Utrecht Studentenvereniging Biton 2001
3512 EJ Utrecht Stadsschouwburg Utrecht 1999
3512 KV Utrecht Vrije School 2007
3512 LB Utrecht AVS 2008
3512 LC Utrecht S.V.J. 1998
3512 LC Utrecht S.V.J. 2001
3512 VP Utrecht Volleybalvereniging 2000
3513 AA Utrecht Basisschool De Pijlstaart 2001
3513 AA Utrecht Griekse School afd. Utrecht 2005
3513 AA Utrecht Griekse School afd. Utrecht 2007
3513 EX Utrecht Hogeschool Utrecht 2012
3514 TT Utrecht St. Vredesfeest 2002
3514 XT Utrecht Familiedag Fam. Hegeman 1997
3515 BW Utrecht Pleinfeest W. van Abcoudeplein 2009
3521 BN Utrecht Ned Vereniging voor Pleeggezinnen 2000
3521 CB Utrecht Rabobank Afd Opleidingen UCL261 2005
3521 EN Utrecht Basisschool De Kleine Dichter 2001
3522 TM Utrecht W.G. van de Hulstschool 2012
3523 CL Utrecht Het Rotsoord 2006
3524 HH Utrecht O.B.S. Werkkring De Klim 1998
3524 HH Utrecht Basisschool De Spits 1999
3525 AR Utrecht Da Costaschool Hoograven 2010
3525 GW Utrecht 't Hoog Sticht 2002
3525 GW Utrecht Pagelaan 1 2003
3526 EP Utrecht Basisschool De Kaleidoskoop 2009
3526 GH Utrecht Basisschool De Kaleidoskoop 2003
3526 GH Utrecht Luc Stevensschool 2004
3526 GH Utrecht Basisschool De Kaleidoskoop 2009
3526 VE Utrecht Basisschool Panda 2004
3526 XC Utrecht St. Bevrijdingsfestival Utrecht 2000
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 1996
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 1997
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 1998
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 1999
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 2000
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 2000
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 2001
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 2006
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 2007
3531 AJ Utrecht Hogeschool Domstad afd. postHBO 2008
3531 EX Utrecht Ver. Molenerf De Ster 1996
3531 EX Utrecht Ver. Molenerf De Ster 1997
3531 PV Utrecht Landelijk bureau Fietsersbond 2000
3532 BJ Utrecht Speeltuin Bankaplein 1996
3532 BJ Utrecht Speeltuin Bankaplein 1999
3532 TD Utrecht Beheergroep Schimmelplein 1996
3532 TD Utrecht Beheergroep Schimmelplein 2005
3532 VM Utrecht Basisschool Villa Nova 2005
3533 AE Utrecht Protestants Land. Dienstencentrum 2011
3533 AE Utrecht Protestants Land. Dienstencentrum 2011
3533 EA Utrecht St. Oog in Al Leefbaar 1996
3533 EW Utrecht Basisschool Johan de Witt 1996
3533 EW Utrecht Basisschool Johan de Witt 2007
3533 GW Utrecht Centraal College 2005
3533 HL Utrecht IBox Orka Kinderdagverblijf 2006
3542 AW Utrecht Brederode 2011
3543 BT Utrecht O.B.S. Waterrijk 2009
3543 BT Utrecht Basisschool Hof ter Weide 2013
3543 BZ Utrecht Basisschool De Ridderhof 2009
3544 AD Utrecht Compostie.XL 2003
3544 AK Utrecht O.B.S. Parkwijck 2009
3544 DA Utrecht Leidsche Rijn College 1999
3551 ES Utrecht Buurtvereniging Concordia 2003
3552 GS Utrecht Gemeente Utrecht 1998
3553 SR Utrecht Ludgerusschool 1998
3555 GS Utrecht S.B.O. Het Keerpunt 2006
3555 XS Utrecht Jeroen Mourik Evenemten&Festivals 1999
3561 GT Utrecht St. Achter De Regenboog 1999
3561 HX Utrecht Cleophasschool 1999
3561 HX Utrecht Cleophasschool 1999
3561 HX Utrecht Jenaplanschool Cleophas 2011
3562 AB Utrecht Cumulus 2004
3562 CP Utrecht St. Maartenschool 1996
3562 CP Utrecht St. Maartenschool 2005
3562 CP Utrecht St. Maartenschool 2008
3563 VJ Utrecht Bertha Mullerschool 1999
3563 XC Utrecht Marcusschool 2004
3564 EK Utrecht Mattheussschool 2004
3564 XS Utrecht Johannesschool 1999
3564 XS Utrecht Johannesschool 2010
3566 MK Utrecht St. Sophia 1998
3566 MK Utrecht St. Sophia 1998
3566 MK Utrecht St. Sophia 1999
3566 MK Utrecht Scoutinggroep Willem de Zwijger 2003
3571 EL Utrecht Paulusschool 1996
3571 EL Utrecht Paulusschool 2006
3571 SB Utrecht Kinderopvang Mini Stek 2002
3571 XV Utrecht Basisschool De Beiaard 2005
3571 ZM Utrecht Marnix Academie Pabo 1999
3572 BR Utrecht Vrouwenopvang Utrecht De Hobby 2001
3572 LL Utrecht Voorziening voor Pleegzorg M-Ned. 1996
3573 BK Utrecht Basisschool Voordorp 2006
3573 ZG Utrecht Buurtfeest Groenzoom/Voordorp 2001
3581 CT Utrecht Maliebaanschool 2001
3581 CT Utrecht Maliebaanschool 2011
3581 EB Utrecht Leuke Dingen 2000
3581 LH Utrecht Stadsavonturen 2002
3581 LJ Utrecht Buurthuis Oudwijk/Op Stap 2000
3581 RP Utrecht Montessorisch.Buiten Wittevrouwen 1998
3581 SG Utrecht De Tussenvoorziening 2011
3582 CN Utrecht J.W. Gunningschool 2000
3582 CN Utrecht J.W. Gunningschool 2005
3582 HD Utrecht Kohnstammschool 2010
3582 KA Utrecht St. Bonifatius College 1997
3582 VA Utrecht Centraal College 2005
3583 BP Utrecht Utrechtse School Vereniging 2001
3583 CR Utrecht Extra 2006
3583 TM Utrecht Revalidatiecentrum De Hoogstraat 1998
3583 TM Utrecht Revalidatiecentrum De Hoogstraat 1999
3583 TM Utrecht Revalidatiecentrum De Hoogstraat 2002
3583 TM Utrecht Revalidatiecentrum De Hoogstraat 2003
3583 TM Utrecht Revalidatiecentrum De Hoogstraat 2008
3583 TM Utrecht Revalidatiecentrum De Hoogstraat 2013
3584 AA Utrecht VNM 2008
3584 AB Utrecht Hogeschool van Utrecht (FEO) 2005
3584 BA Utrecht Theo Thijssen Academie 1999
3584 BA Utrecht Theo Thijssen Academie 2000
3584 BA Utrecht Theo Thijssen Academie 2001
3584 BA Utrecht Theo Thijssen Academie 2003
3584 CS Utrecht URU Stadsgeografie en Planologie 2004
3584 CX Utrecht Fritz Redlschool 2012
3584 EA Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis 2002
3584 EA Utrecht Wilhelmina Kinderziekenhuis 2004
3601 BM Maarssen Basisschool De Pionier 1999
3601 TJ Maarssen C.B.S. de Klaroen Maarssen 2008
3602 ZK Maarssen P.C.B. Het Kompas 2014
3603 CN Maarssen Open Hof 1999
3603 CN Maarssen Openb. Basisschool 1999
3603 CN Maarssen Openb. Basisschool 2002
3603 CN Maarssen Openb. Basisschool 2011
3605 ED Maarssen Openbare Basisschool De Karavaan 1998
3605 ED Maarssen Basisschool De Kameleon 1999
3605 ED Maarssen Basisschool De Kameleon 1999
3605 XM Maarssen St. Antilopespoor 2011
3607 NZ Maarssen OBS de Triangel 2009
3607 NZ Maarssen J.C. van der Walschool 2009
3607 NZ Maarssen Franciscusschool 2009
3608 TA Maarssen Basisschool De Witte Roos 2000
3608 TA Maarssen Basisschool De Witte Roos 2012
3611 AH Oud-Zuilen Utrecht Cares 2010
3612 BH Tienhoven ut Chr. Basisschool De Klaroen 2005
3621 BB Breukelen Ut St. Kind op de Voorgrond i.o. 2001
3621 JK Breukelen Ut St. De Vierling / Theater 4 en 1 2004
3621 JK Breukelen Ut CNS De Schepershoek 2007
3621 JK Breukelen Ut St. De Vierling / Theater 4 en 1 2011
3628 BG Kockengen C.B.S. De Wegwijzer 2011
3628 BN Kockengen Basisschool Kockenest 2002
3628 BN Kockengen Jenaplanschool 2012
3632 AB Loenen a/d Vecht C 1000 2002
3632 AB Loenen a/d Vecht C 1000 2002
3632 AJ Loenen a/d Vecht Loenense Mixed Hockey Club 2005
3632 BT Loenen aan de Vecht C.B.S. t Fundament 2012
3632 EA Loenen a/d Vecht St. Ludgerusschool 2009
3641 ZE Mijdrecht Twistvliedschool 2001
3641 ZE Mijdrecht Basisschool De Trekvogel 2011
3641 ZL Mijdrecht Twistvliedschool 2002
3642 BS Mijdrecht O.B.S. Molenland 2001
3645 CL Vinkeveen Recreatiebedrijf Zonneweide 2009
3645 EV Vinkeveen Vakantiespeelweek De Ronde Venen 2004
3645 EX Vinkeveen Jozefschool 2008
3645 GR Vinkeveen O.B.S. de Pijlstaart 2002
3645 WV Vinkeveen Jeugdclub Gereformeerde Kerk 1997
3648 AN Wilnis St. KPJ 1998
3648 HP Wilnis O.B.S. Willespoort 1998
3700 AB Zeist Zonnehuizen Veldheim en Stenia 2004
3700 AB Zeist Zonnehuizen Veldheim en Stenia 2010
3701 GX Zeist W.A. van Lieflandschool 1996
3701 GX Zeist W.A. van Lieflandschool 1997
3701 GX Zeist Meerklank 2011
3701 HS Zeist RSD Kromme Rijn Heuvelrug 2007
3701 XG Zeist C.B.S. De Hoeksteen 2010
3702 AD Zeist Bartimeus 1996
3702 AD Zeist Bartimeus 1998
3702 AD Zeist Bartimeus 2002
3703 BP Zeist Montessorischool Griffensteijn 2002
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2007
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2008
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2009
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2011
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2011
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2011
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2012
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2012
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2013
3703 CV Zeist Openbaar Zeister Lyceum 2013
3703 TG Zeist Vineyard Utrecht 2008
3704 KC Zeist Basisschool De Koppel 2013
3705 BK Zeist De Bellenbergh/Altrecht 2001
3705 BK Zeist Rintveld / Altrecht 2008
3705 XD Zeist Speeltuinvereniging Kindervreugd 2005
3705 XL Zeist Openbare Montessorischool 2001
3706 AH Zeist Meander Zeist-Noord 1996
3707 CA Zeist Zeister School Vereeniging 2000
3707 CC Zeist De Lindenhorst 2010
3707 CE Zeist C.P. van Leersumschool 2003
3707 CE Zeist C.P. van Leersumschool 2008
3708 DM Zeist Montessorischool Kerckebosch 1999
3708 DM Zeist Montessorischool Kerckebosch 2005
3708 GA Zeist Kerckeboschschool 1999
3708 GA Zeist Kerckeboschschool 2009
3711 BA Austerlitz Austerlitz Belang 1997
3711 BM Austerlitz St. Dorpshuis Austerlitz 2013
3711 BP Austerlitz Basisschool De Pirapoleon 2000
3712 AD Huis ter heide Ut Chr. Basisschool Oud Zandbergen 2002
3721 RG Bilthoven Laurensschool 2007
3722 LA Bilthoven KOV 2009
3722 TJ Bilthoven Ver. Ziekte van Hirschprung 2004
3723 BA Bilthoven Werkplaats Kindergemeenschap VO 2002
3723 BA Bilthoven Werkplaats Kindergemeenschap BO 2003
3723 BA Bilthoven Werkplaats Kindergemeenschap BO 2005
3723 BA Bilthoven Werkplaats Kindergemeenschap BO 2011
3723 BA Bilthoven Werkplaats Kindergemeenschap BO 2013
3723 CG Bilthoven van Dijckschool 2007
3723 KR Bilthoven Theresiaschool 2000
3731 AL De Bilt BSO Leeuwerik en Wielewaal 2007
3731 AL De Bilt Patioschool 2009
3731 CN De Bilt Scoutinggroep Ben Labre 2006
3731 EE De Bilt Basisschool St. Micha 2009
3731 HB De Bilt Groen van Prinstererschool 1997
3731 HB De Bilt Groen van Prinstererschool 2005
3731 KX De Bilt Buurthuis 2000
3731 XG De Bilt Basisschool de Regenboog 2008
3731 XG De Bilt SKDB b.s.o. de Bonte Kraai 2008
3732 AN De Bilt Prot.Chr. Basissch. De Rietakker 2003
3732 AN De Bilt Prot.Chr. Basissch. De Rietakker 2003
3734 GX Den Dolder Rotaryclub De Bilt / Bilthoven 2003
3735 LC Bosch en Duin St. Christophorus 2003
3735 LC Bosch en Duin St. Christophorus 2010
3735 MP Bosch en Duin Vereniging Bosch en Duin e.o. 2003
3737 BA Groenekan 75ste Verjaardag 2001
3737 BG Groenekan George In der Maur 2005
3738 GJ Maartensdijk Winkeliersver. Maertensplein 2002
3741 AK Baarn St. de Plataan 2008
3741 GE Baarn Montinischool 2007
3741 GE Baarn Montinischool 2013
3741 TC Baarn Burendag 2008
3743 CL Baarn Van Creveld Kliniek 1998
3744 KD Baarn Baarnse Lawn Tennis Club 2009
3744 MN Baarn De Amerpoort 2011
3752 KV Bunschoten Spakenburg OBS 1999
3752 KV Bunschoten Spakenburg Jongelingschool 2006
3752 KV Bunschoten Spakenburg Jongelingschool 2006
3755 BE Eemnes Basisschool de Wegwijzer 2011
3755 VE Eemnes Basisschool het Noorderlicht 2010
3755 VE Eemnes O.B.S. Hink stap sprong 2010
3761 XR Soest HVN Positive Kids 2009
3762 CG Soest Prins Willem Alexanderschool 2012
3765 CP Soest Van Arkel 1997
3765 CT Soest Prof. J. Waterinkschool 2005
3766 AV Soest Chanel Bleiker Project Management 2006
3766 HH Soest Stg van der Huchtschool Overhees 2009
3768 CP Soest Dagcentrum De Schoutenkamp 2005
3768 HJ Soest UMC Utrecht Locatie Vosseveld 2009
3769 EC Soesterberg Basisschool de Postiljon 2008
3769 XW Soesterberg Carolusschool 2011
3772 AA Barneveld O.B.S. De Lijster 2002
3772 HC Barneveld Basisschool De Zonnebloem 2012
3772 TD Barneveld Prins Willem Alexander de Burgt 2013
3772 TX Barneveld SBO De Vogelhorst 2010
3781 BM Voorthuizen Basisschool de Hoeksteen 2003
3781 GG Voorthuizen Basisschool De Regenboog 2009
3781 WD Voorthuizen St. Karakter 2007
3781 WD Voorthuizen St. Karakter 2009
3791 AC Achterveld O.B.S. Het Startblok 2010
3794 NA De Glind J.H. Donnerschool 2013
3811 CJ Amersfoort Amersfoortse Contakt Commissie 2000
3812 HS Amersfoort O.B.S. de Magneet 2006
3813 LW Amersfoort Basisschool De Drieslag 2000
3813 LW Amersfoort Basisschool De Drieslag 2005
3813 LW Amersfoort Basisschool De Drieslag 2010
3814 TL Amersfoort Professor Groenschool 2002
3814 TL Amersfoort Professor Groenschool 2007
3814 TL Amersfoort Professor Groenschool 2007
3815 KZ Amersfoort Basisschool De Windroos 2007
3815 VG Amersfoort Mulock Houwer School 2007
3816 AJ Amersfoort Koningin Emmaschool 2009
3816 AK Amersfoort OBD Eemland 1999
3816 BA Amersfoort AIJV (Amersfoortse IJsvereniging) 2004
3817 GA Amersfoort Kingmaschool 2007
3817 GA Amersfoort Kingmaschool 2011
3818 HA Amersfoort Amersfoortse School Vereniging 2014
3818 JE Amersfoort Montessorischool Pallas Athene 2002
3818 JE Amersfoort Montessorischool Pallas Athene 2005
3818 JE Amersfoort Montessorischool Pallas Athene 2006
3818 RL Amersfoort Basisschool De Bolster 2004
3818 VG Amersfoort School op de Berg 2012
3818 WB Amersfoort Basisschool Joost van de Vondel 2001
3819 BD Amersfoort Fit Academie Bokkeduinen 2012
3821 BB Amersfoort Chr. Pedagogisch Studiecentrum 2001
3822 CD Amersfoort Basisschool De Achtbaan 1998
3822 CD Amersfoort Basisschool De Achtbaan 2006
3822 CD Amersfoort Basisschool De Achtbaan 2013
3822 DP Amersfoort RK Basisschool Kameleon 2005
3822 DP Amersfoort RK Basisschool Kameleon 2013
3824 XM Amersfoort Basisschool De Wonderboom 2000
3826 EG Amersfoort O.B.S. de Gondelier 2012
3826 EG Amersfoort PCBO De Vuurvogel 2013
3828 HV Hoogland Basisschool De Biezen 2009
3828 HW Hoogland O.B.S. De Bieshaar 2002
3831 CC Leusden R.K. Basisschool 1997
3831 CC Leusden R.K. Basisschool 2003
3831 JT Leusden CBS De Vallei 2003
3831 MN Leusden OBS De Heerd 2011
3832 CR Leusden O.B.S.De Bongerd 2006
3832 JN Leusden O.B.S.'t Palet 2014
3833 XB Leusden Basisschool Kinderland 2004
3835 PT Stoutenburg MHC Leusden 2008
3841 KE Harderwijk Basisschool Het Kompas 2000
3841 KE Harderwijk Basisschool Het Kompas 2005
3842 DP Harderwijk ZMLK School De Lelie 2004
3851 BL Ermelo Klokbekerschool 2000
3852 VA Ermelo Koningin Julianaschool 2000
3852 VA Ermelo Koningin Julianaschool 2010
3852 XA Ermelo Beatrixschool 2010
3853 LN Ermelo De Goede Herderschool 2008
3862 HN Nijkerk GBS de Open Kring 2012
3862 KV Nijkerk Apostolische Gemeenschap 2004
3882 XE Putten CNS De Wegwijzer 2004
3882 XE Putten PCB De Wegwijzer 2012
3891 CB Zeewolde Basisschool 2011
3893 BE Zeewolde O.B.S. 2011
3902 DB Veenendaal Boddaertcentrum De Zevenster 2010
3902 GE Veenendaal KBS Vuurvlinder Noord 2014
3902 JA Veenendaal C.B.S. 't Speel-Kwartier 2014
3904 LA Veenendaal Basisschool de Ceder 2012
3904 RS Veenendaal Basisschool De Achtbaan 2002
3904 RS Veenendaal Basisschool De Achtbaan 2007
3905 WK Veenendaal Basisschool de Schakel 2013
3911 AV Rhenen KV Arena 2012
3911 DJ Rhenen Montessorischool 1999
3911 DJ Rhenen Montessorischool 2005
3911 DJ Rhenen Montessorischool 2014
3911 RN Rhenen Zideris Rhenen 2012
3911 XN Rhenen Ericaschool 2013
3921 DT Elst Ut O.B.S. De Driesprong (Woudmees) 2004
3925 BS Scherpenzeel Gld Basisschool De Glashorst 2008
3925 JL Scherpenzeel Gld O.B.S. de Dorpsbeuk 2006
3925 JL Scherpenzeel Gld O.B.S. de Dorpsbeuk 2013
3927 CK Renswoude Basisschool de Stifthorst 2009
3931 AB Woudenberg Griftschool 1997
3931 AN Woudenberg Korfbalvereniging Woudenberg 2012
3931 PM Woudenberg De Boerenstee 2010
3941 HP Doorn Chr. Basisschool De Triangel 1997
3941 HP Doorn Chr. Basisschool De Triangel 2007
3941 XM Doorn Bartimeus 2005
3941 XM Doorn Bartimeus 2005
3945 BN Cothen St. Carolusschool 1999
3947 MG Langbroek O.B.S. Piet de Springer 2009
3951 VC Maarn Basisschool De Ladder 1998
3956 EW Leersum Basisschool De Meander 2000
3956 EW Leersum Basisschool De Meander 2010
3958 EE Amerongen O.B.S. De Breeakker 2009
3959 AM Overberg (Utr) Basisschool De Wegwijzer 2001
3959 AM Overberg (Utr) Basisschool De Wegwijzer 2010
3961 EE Wijk bij Duurstede Basisschool De Hoeksteen 1997
3962 AG Wijk bij Duurstede St. Josephschool 1997
3962 HT Wijk bij Duurstede Basisschool De Klim-Op 2001
3962 HT Wijk bij Duurstede Basisschool De Klim-Op 2007
3962 JD Wijk bij Duurstede O.B.S. de Werkschuit 2004
3971 CV Driebergen Basisschool De Zonheuvel 2010
3971 LC Driebergen Maupertuus 2009
3971 LC Driebergen Maupertuus 2014
3981 EN Bunnik Anne Frank School 1997
3981 EN Bunnik Anne Frank School 2005
3984 MA Odijk Basisschool De Bongerd 2007
3984 MA Odijk RK St. Nicolaasschool 2011
3991 MV Houten Basisschool De Zonnewijzer 2008
3991 VJ Houten Basisschool De Wegwijzer 1998
3991 WE Houten Basisschool De Vlaswiek 1997
3991 WX Houten Speciaal Basisonderwijs De Wissel 1999
3991 WX Houten Speciaal Basisonderwijs De Wissel 2007
3992 BV Houten Kinderfestijn Houten 2000
3992 JV Houten 75 jaar 1998
3992 KV Houten Rotary Club Houten Castellum 2008
3992 RD Houten Basisschool De Zevensprong 2002
3993 GA Houten Geref. Basisschool De Triangel 2004
3994 BM Houten Chr. Basisschool De Wijngaard 2003
3994 CG Houten RK Basisschool t Schoolhuys 2012
3994 EK Houten Basisschool de Brug 2009
3994 TK Houten Basisschool De Ridderspoor 2003
3995 DE Houten O.B.S. De Regenboog 2008
3997 MS 't Goy Oranjevereniging 2011
3998 KA Schalkwijk Sint Michielschool 2011
4001 DB Tiel Basisschool De Adamshof 2002
4001 XM Tiel Mee Geldersche Poort 2000
4002 AZ Tiel S.O. De Wissel 2001
4003 BX Tiel Waterschap Rivierenland 2012
4003 DS Tiel Gymvereniging Vlug en Lenig 1999
4003 TL Tiel Prins Clausschool 2000
4005 EX Tiel S.V. Olympia Ochten 2003
4007 PJ Tiel Basisschool De Bataaf 2006
4007 TB Tiel Basisschool De Waayer 2001
4007 ZK Tiel St. Zomerfeest Tiel 2006
4021 AA Maurik Chr. Basisschool De Hoeksteen 2007
4021 HN Maurik Zorgcentrum De Valentijn 2002
4024 HM Eck en Wiel OBS Roelof Veldhuizen 2007
4024 JL Eck en Wiel A.Z.S.V. DOS 2004
4031 KK Ingen KdV De Sprong / BSO 2002
4031 KV Ingen Basisschool De Regenboog 2002
4032 NA Ommeren O.B.S. De Meent 2003
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2001
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2002
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2003
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2006
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2007
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2008
4041 BH Kesteren Scholengemeenschap Pantarijn 2009
4051 BP Ochten S.V. Olympia Ochten 2013
4051 GS Ochten C.B.S. Rehoboth 2003
4101 AA Culemborg Fransche School 2003
4101 BK Culemborg Koningin Beatrixschool 1998
4101 BK Culemborg Koningin Beatrixschool 2013
4101 CZ Culemborg Josefschool 2013
4101 HK Culemborg St. Zorgcentrum Beatrix 2002
4101 JS Culemborg Koningin Julianaschool SBO 2010
4102 JA Culemborg Prins Willem Alexanderschool 2001
4102 JN Culemborg R.K. Basisschool De Palster 2002
4102 JN Culemborg R.K. Basisschool De Palster 2009
4103 XZ Culemborg ELK Welzijnswerk 2011
4105 AL Culemborg OBS De Regenboog 2004
4105 EZ Culemborg Oranje Nassauschool 1999
4105 GR Culemborg FOVIG 2000
4105 HA Culemborg Augustinus Basisschool 1997
4105 LE Culemborg Montessorischool Parijsch 2007
4112 JT Beusichem Prins Willem Alexanderschool 2001
4112 NT Beusichem St. Zomerspelen Beusichem 1999
4119 LW Ravenswaay Oranjever. Margriet inz. Speldag 2007
4121 EC Everdingen Oranjevereniging 2004
4131 AR Vianen Zh Basisschool De Ark 2003
4131 PN Vianen Ut Stadswerf Vianen 2007
4132 XC Vianen Ut S.B.O. De Brug 1997
4132 XC Vianen Ut S.B.O. De Brug 2008
4133 DK Vianen Zh Basisschool De Wegwijzer 2000
4141 DP Leerdam StJJMH 2009
4141 ES Leerdam O.B.S. de Hobbitstee 2006
4143 BD Leerdam Floris Radewijnszschool 2000
4143 LA Leerdam Jenaplanschool De Wilgenhoek 2002
4147 ED Asperen O.B.S. De Zandheuvel 2010
4147 ED Asperen O.B.S. De Zandheuvel 2010
4153 BE Beesd St. Antoniusschool 2000
4153 CK Beesd S.V.B. 2006
4191 EE Geldermalsen O.B.S. Jan Harmenshof 1999
4191 EE Geldermalsen O.B.S. Jan Harmenshof 2011
4191 LA Geldermalsen St. Voki Doki 2002
4191 LA Geldermalsen St. Voki Doki 2004
4191 LA Geldermalsen St. Voki Doki 2006
4191 LA Geldermalsen St. Voki Doki 2008
4191 LA Geldermalsen St. Voki Doki 2010
4191 ZH Geldermalsen Lingehuis 1999
4194 VG Meteren Buurtbusvereniging 2008
4201 AK Gorinchem JuniorKamer Gorinchem 2002
4205 KK Gorinchem S.B.O. De Rotonde 2005
4206 VJ Gorinchem Wellantcollege 2001
4207 XB Gorinchem Basisschool De Merwedonk 2010
4221 LJ Hoogblokland Sportvereniging Hoogblokland 2007
4231 DC Meerkerk CBS De Rank 2011
4251 DT Werkendam Basisschool Het Baken 2013
4271 AD Dussen Dussense Gymnastiek Vereniging 2013
4301 LX Zierikzee St. Welzijnshuis 2006
4301 VA Zierikzee O.B.S. 2002
4301 VA Zierikzee O.B.S. t Kofschip 2013
4306 CH Nieuwerkerk a/d Ijssel Rehobothschool 2004
4315 AP Dreischor Reisterse Droomclub 2014
4335 XG Middelburg Klimopschool 2010
4336 EL Middelburg C.B.S. Cypressenhof 2012
4351 RM Veere OBS Het Veer 2013
4356 BG Oostkapelle OBS De Knotwilg 2004
4381 JB Vlissingen Frans Naereboutschool 2008
4382 LK Vlissingen Kunsteducatie Walcheren 2013
4382 LK Vlissingen Kunsteducatie Walcheren 2013
4382 LK Vlissingen Kunsteducatie Walcheren 2013
4424 EL Wemeldinge CBS De Hoeksteen 2002
4434 AE Kwadendamme R.K. Basisschool Mgr Heyligers 2006
4441 BD Ovezande Basisschool De Zandplaat 2007
4443 AA Nisse St. Pleegouders Support 2009
4451 AK Goes Jan van Schengenschool 1999
4451 AK Goes Jan van Schengenschool 2006
4451 AK Heinkenszand Jan van Schengenschool 2010
4451 KB Heinkenszand Gemeente Borsele - Jongerenraad 2004
4453 AK 's-Heerenhoek Don Boscoschool 2008
4461 GT Goes Deltaschool 2008
4461 XS Goes S.B.O. De Tweern lok. Lijnbaan 2005
4461 XS Goes S.B.O. De Tweern 2013
4462 EK Goes Montessorischool de Basis 2006
4463 AB Goes ROC Zeeland cluster CIOS 2006
4463 AB Goes ROC Zeeland cluster CIOS 2008
4463 AB Goes ROC Zeeland cluster CIOS 2008
4463 AB Goes ROC Zeeland cluster CIOS 2009
4521 AD Biervliet Basisschool De Maatjes 2002
4531 HK Terneuzen Internaat Koningin Juliana 2004
4551 AL Sas van Gent Esdoornveste / Sassevaart 2007
4576 CH Koewacht Speelweek Koewacht 2003
4576 CH Koewacht Speelweek Koewacht 2010
4623 XP Bergen op Zoom Basisschool Anton Van Duinkerken 2010
4624 GM Bergen op Zoom Basisschool De Koperakker 2009
4624 XE Bergen op Zoom Basisschool Het Kompas 2013
4635 RW Huijbergen Basisschool Sint Marie 2005
4664 BA Lepelstraat O.B.S. de Wegwijzer 2011
4671 CP Dinteloord Basisschool Petrus en Paulus 2008
4696 CK Stavenisse Basisschool De Schalm 2011
4702 GW Roosendaal KPO Basisschool Fatima 2013
4703 JA Roosendaal Basisschool De Appel 2011
4707 NH Roosendaal OBS De Gezellehoek 2013
4707 TG Roosendaal Basisschool De Kroevendonk 2002
4707 TG Roosendaal Basisschool De Kroevendonk 2006
4707 VX Roosendaal Montessorischool ZieZo 2003
4707 VX Roosendaal Montessorischool ZieZo 2013
4715 AP Rucphen Openbare Basisschool Het Palet 1997
4715 AP Rucphen Openbare Basisschool Het Palet 2007
4724 DS Wouw Basisschool de Baayaert 2005
4726 AH Heerle R.K. Basisschool Berkenveld 1996
4726 BA Heerle Handbalvereniging Heerle 2001
4731 HN Oudenbosch Marktplaats Cultuureducatie 2008
4731 HT Oudenbosch R.K.B.S. De Schakel 2002
4751 CN Oud Gastel St. Joannesschool 2010
4751 CS Oud Gastel Turnvereniging Vlug en Lenig 2010
4751 HK Oud Gastel St. Bernardusschool 2001
4751 HK Oud Gastel St. Bernardusschool 2007
4751 HK Oud Gastel St. Bernardusschool 2010
4751 HK Oud Gastel St. Bernardusschool 2013
4758 TB Noordhoek Basisschool Sint Jozef 2005
4761 BM Zevenbergen Basisschool De Neerhof 2006
4761 TN Zevenbergen Basisschool de Arenberg 2005
4765 BR Zevenbergschen Hoek Turnvereniging H.T.J. 2002
4765 CP Zevenbergschen Hoek Basisschool de Hoeksteen 2009
4765 CP Zevenbergschen Hoek Basisschool de Hoeksteen 2013
4781 AL Moerdijk Basisschool De Brug 2000
4791 JL Klundert Basisschool het Palet 2007
4812 JC Breda KBS De Keijsersmolen 2012
4815 AH Breda Sportvereniging EBHV 2002
4818 EB Breda Tessenderlandt 2009
4818 EB Breda Tessenderlandt 2010
4818 EB Breda Tessenderlandt 2011
4818 EB Breda Tessenderlandt 2012
4818 EB Breda Tessenderlandt 2013
4818 RA Breda Praktijkschool 2004
4823 JJ Breda K.B.S. Kievitsloop 2011
4824 KA Breda Basisschool de Werft 2003
4824 SG Breda N.B.S. De Hoogakker 2006
4826 KA Breda John F. Kennedy Basisschool 2010
4827 CN Breda KBS De Watervlinder 2013
4834 XV Breda Jacinta-basisschool 2003
4847 SJ Teteringen Jeugddorp Maria Rabboni 2005
4855 AE Galder Mattheusschool 2010
4871 VG Etten Leur Basisschool De Hasselbraam 1998
4872 LA Etten Leur WOP.NL 2006
4872 LA Etten Leur WOP.NL 2006
4872 LA Etten Leur Sportief Holland bv 2008
4876 EG Etten-Leur Basisschool t Carrilon 2013
4876 ZG Etten Leur R.K. Basisschool De Troubadour 2003
4901 HT Oosterhout KBS De Touwbaan 2005
4931 BD Geertruidenberg Basisschool t Schrijverke 2003
4941 XM Raamsdonksveer Koloszaal 2009
4942 AV Raamsdonksveer Kath. Basisschool de Ruif 2001
4944 XB Raamsdonk Basisschool de Hoge Waai 2006
5022 JB Tilburg Wijkcentrum Boerderij Vissers 1999
5022 PA Tilburg KVW Groenewoud 2013
5025 TX Tilburg Basisschool de Zuidwester 2005
5038 HD Tilburg Montessorischool De Elzen 1999
5038 ML Tilburg O.B.S. de Vuurvogel 2011
5045 JB Tilburg Basisschool De Sporckt 2012
5046 LP Tilburg Basisschool Hasselt 2001
5062 CL Oisterwijk Basisschool de Tovervogel 2009
5076 BE Haaren N.Br. Basisschool De Klim-Op 2005
5076 BE Haaren N.Br. Basisschool De Klim-Op 2010
5087 BN Diessen Basisschool Willibrordus 2004
5089 NL Haghorst St. Jozefschool 2000
5089 NL Haghorst St. Jozefschool 2010
5094 GA Lage Mierde Basisschool de Opstap 2008
5096 BW Hulsel Clemensschool 2000
5103 HG Dongen OBS de Biezenkring 2004
5106 NE Dongen St. Agnesschool 2005
5121 EG Rijen St. Jozefschool 2004
5126 CK Gilze O.B.S. de Wildschut 2007
5142 WX Waalwijk Basisschool Baardwijk 2014
5143 GJ Waalwijk Basisschool Meerdijk 2005
5151 KR Drunen Basisschool De Wegwijzer 2003
5151 KR Drunen Basisschool De Wegwijzer 2007
5151 KR Drunen Basisschool De Wegwijzer 2013
5152 JB Drunen OBS Het Vlot 2005
5161 XS Sprang-Capelle R.K. Basisschool De Vrijhoeve 2011
5165 AJ Waspik Basisschool De Hooght 2013
5165 TH Waspik Basisschool Jacinta 2012
5170 AA Kaatsheuvel De Efteling afd. Entertainment 1996
5171 BM Kaatsheuvel Basisschool Klim-Op 2002
5171 BM Kaatsheuvel Basisschool Klim-Op 2008
5171 HD Kaatsheuvel Basisschool De Hil 2005
5171 KJ Kaatsheuvel Basisschool De Vaert 2001
5171 KJ Kaatsheuvel Basisschool De Vaert 2006
5172 BS Kaatsheuvel Basisschool De Kinderboom 2000
5211 KL Den Bosch Bisdom Den Bosch 2009
5211 KL Den Bosch Bisdom Den Bosch 2010
5212 AD Den Bosch Basisschool De Kameleon 2001
5221 GB Engelen Basisschool De Matrix 2006
5231 PN Hintham Scouting St. Christoffel Hintham 2010
5233 RE Den Bosch VOF Totaal Theater 2004
5237 HA Den Bosch Montessorischool Merlijn 2001
5237 HA Den Bosch Basisschool De Bron 2007
5237 NE Den Bosch Basisschool t Schrijverke 2003
5240 AH Rosmalen Klub Kongzi Events 2013
5244 GS Rosmalen Openbare Basisschool De Hoeven 2003
5244 GS Rosmalen Openbare Basisschool De Hoeven 2010
5251 NG Vlijmen R.K. Basisschool 2003
5254 JE Haarsteeg Lambertusschool 2013
5258 CJ Berlicum Ouderver. Basisschool de Parel 2013
5260 CC Vught Commascom 1996
5260 CC Vught Commascom 1996
5261 NE Veldhoven De Zwengel 2009
5261 NE Vught De Zwengel 2009
5261 VD Vught Hertog van Brabantschool 2005
5261 VK Vught Basisschool De Springplank 2004
5268 CA Helvoirt Dr. Landmanschool 2006
5268 DG Helvoirt Volleybal vereniging Hands Up 2007
5271 RA St Michielsgestel Roald Dahlschool 2004
5280 AC Boxtel SintLucas 2003
5281 JB Boxtel Angelaschool 1999
5281 JB Boxtel Angelaschool 2004
5281 LG Boxtel Basisschool St. Theresia 2004
5283 CV Boxtel BS De Vorsenpoel 2013
5283 EE Boxtel S.B.O. De Maremak 2005
5283 GD Boxtel Buurtvereniging De Rozengaard 2003
5283 HD Boxtel Basisschool De Hobbendonken 2001
5291 AD Gemonde Basisschool St. Lambertus 2012
5301 RT Zaltbommel O.B.S. de Walsprong 2011
5307 HS Poederoijen Oranjevereniging 2011
5311 PC Gameren Gamerse Voetbal Vereniging 2013
5321 GL Hedel Jenaplanschool De Lispeltuut 2001
5321 GL Hedel Jenaplanschool De Lispeltuut 2009
5331 XL Kerkdriel Mgr. Zwijsenschool 2006
5334 LL Alem Odradaschool 2000
5342 EE Oss Walters Total Event 2007
5345 BC Oss Basisschool J.F. Kennedy 2003
5345 BC Oss Basisschool J.F. Kennedy 2009
5345 TA Oss Basisschool De Korenaer 2002
5345 TA Oss Basisschool De Korenaer 2002
5346 JH Oss Daltonschool In Balans 2006
5346 JH Oss Daltonschool In Balans 2010
5346 JM Oss Secretariaat De Sportclub Oss 2012
5361 JT Grave Basisschool De Sprankel 2013
5363 RA Velp Sint Jozefschool 2011
5366 AK Megen Basisschool Klim Op Megen 2008
5371 PS Overlangel Basisschool Sint Antonius Abt 2006
5373 CH Herpen t Schrijverke 2013
5375 AG Reek Basisschool De Kreek 2009
5382 JD Vinkel Mariaschool 2003
5397 AT Lith Basisschool De Meander 2008
5402 BE Uden Basisschool Bitswijk 2009
5402 GA Uden S.B.O. De Tandem 2006
5402 HA Uden O.B.S. De Meent 2003
5402 XH Uden Basisschool Sint Paulus 2012
5403 LV Uden RK Basisschool De Vlonder 2012
5421 HA Gemert Basisschool het Venster 2009
5421 NK Gemert Jenaplanschool De Pandelaar 2013
5421 SN Gemert Micha 2010
5422 AN Gemert O.B.S. 2009
5423 SJ Handel Oranjecomite Handel 2010
5424 TS Elsendorp Meester Ivenschool 2001
5425 VZ De Mortel Basisschool Kleinerf 1999
5425 VZ De Mortel Basisschool Kleinerf 2006
5427 CH Boekel Basisschool De Regenboog 2011
5428 GL Venhorst St. Corneliusschool 2000
5428 GL Venhorst St. Corneliusschool 2006
5438 AC Gassel Basisschool De Bongerd 2007
5438 AC Gassel Basisschool De Bongerd 2011
5447 AV Rijkevoort R.K. Basisschool Klimop 2011
5453 JN Langenboom Basisschool t Stekske 1999
5461 GS Veghel S.B.O. De Wissel 2007
5473 CG Heeschwijk-Dinther Basisschool het Mozaiek 2005
5473 GR Heeschwijk-Dinther Jong Nederland Dinther 2001
5473 GR Heeschwijk-Dinther Jong Nederland Dinther 2001
5473 RN Dinther Basisschool het Palet 2010
5481 CP Schijndel Basisschool De Heijcant 1999
5481 CP Schijndel Basisschool De Heijcant 2009
5481 GS Schijndel Basisschool t Kwekkeveld 2007
5482 BJ Schijndel Basisschool De Regenboog 2013
5482 BJ Schijndel Basisschool De Regenboog 2013
5482 SX Schijndel Basisschool De Regenboog 2000
5491 ZD Olland Basisschool Sint Petrus 2010
5492 AB St Oedenrode Basisschool Eerschot 2006
5492 EH St Oedenrode Franciscusschool 2005
5492 JS St Oedenrode Basissch. St. Antonius van Padua 2007
5500 AG Veldhoven Prof. Dr. R. Casimirschool 1999
5506 CG Veldhoven Basisschool De Brembocht 2001
5506 CG Veldhoven Basisschool De Brembocht 2009
5508 WR Veldhoven De Heiacker 2011
5513 AP Wintelre Basisschool Wintelre 2002
5521 GH Eersel St. WK Amsterdam 2009
5524 BL Steensel Sint Lucy 2000
5525 AN Duizel St. Jansschool 1999
5531 GK Bladel Pius-X college 2006
5541 AG Reusel Basisschool de Leilinde 2000
5541 AG Reusel Basisschool de Leilinde 2007
5541 VM Reusel Mariaschool 2000
5553 CC Valkenswaard Scholengemeenschap Were Di 2007
5553 CC Valkenswaard Scholengemeenschap Were Di 2008
5553 CC Valkenswaard Scholengemeenschap Were Di 2008
5554 NH Valkenswaard Basisschool de Pionier 2008
5555 KK Valkenswaard Basisschool De Vlaswiek 2000
5556 VL Valkenswaard RK Basisschool St. Servatius 2002
5563 BC Westerhoven De Buitengaander 2008
5571 CH Bergeijk Basisschool Tomas van Aquino 2001
5583 XG Waalre O.B.S. Ekenrooi 2012
5611 DD Eindhoven DELA Uitvaartverzorging 2013
5625 CV Eindhoven Basisschool De Korenaar 2007
5625 CV Eindhoven Basisschool De Korenaar 2007
5625 CV Eindhoven Basisschool De Korenaar 2013
5625 CV Eindhoven Basisschool De Korenaar 2013
5625 WT Eindhoven Z.M.O.K. De Rungraaf 2005
5627 RA Eindhoven Basisschool Klim op 2005
5628 KC Eindhoven Basisschool De Schelp 1999
5628 KC Eindhoven Basisschool De Schelp 2004
5629 CC Eindhoven Mytylschool Eindhoven 2007
5629 CC Eindhoven Mytylschool Eindhoven 2012
5629 CH Eindhoven Audiologisch Centrum Eindhoven 2005
5631 KB Eindhoven Vrije School Brabant 2012
5632 KE Eindhoven S.W.E. Jongerencentrum de Vaart 2013
5645 EN Eindhoven Basisschool Beppino Sarto 2007
5662 HK Geldrop Basisschool Dommeldal 2012
5666 RN Geldrop Basisschool De Windroos 2007
5672 HZ Nuenen Basisschool de Wentelwiek 2009
5672 ST Nuenen Insp. Crijnsschool 2012
5673 AP Nuenen Basisschool de Rietpluim 2008
5684 CH Best Basisschool Immanu 2005
5684 TT Best Basisschool de Paersacker 2007
5691 SL Son Kindervakantie Spelweek Son 1999
5701 ET Helmond Silvester- Bernadette school 2008
5701 GC Helmond SV Swift 2012
5701 VL Helmond Brede Basisschool De Vuurvogel 2005
5701 VL Helmond Brede Basisschool De Vuurvogel 2011
5702 HW Helmond Brede Basisschool Helmond Noord 2011
5702 SM Helmond Basisschool De Bundertjes 2005
5703 DX Helmond Turnvereniging HT 35 2010
5703 EB Helmond Basisschool de Goede Herder 2007
5703 EB Helmond Basisschool de Goede Herder 2011
5706 BT Helmond Basisschool Het Baken 2004
5707 CB Helmond Mariabasisschool 2003
5707 CB Helmond Westwijzer 2013
5707 CC Helmond Cultuur Contact 2008
5708 EV Helmond Basisschool De Lindt 2006
5708 EV Helmond Basisschool De Lindt 2014
5709 BA Helmond Basisschool De Zevensprong 1999
5709 BA Helmond Basisschool De Zevensprong 2009
5709 PH Helmond Scouting Leonardus 2010
5711 AW Someren Paulusschool 2005
5711 AW Someren Paulusschool 2009
5711 BE Someren S.B.O. de Brigantijn 2012
5712 CA Someren Basisschool De Vonder 2010
5712 GC Someren-Heide Kindervakantieweek Someren-Heide 2011
5712 HL Someren Basisschool de Viersprong 2012
5721 GB Asten Kindervakantiewerk 2010
5721 HN Asten Buurtvereniging ONA 2006
5721 RB Asten Daltonschool Het Lover 2008
5731 JH Mierlo Basisschool St. Johannes 1998
5731 KE Mierlo Basisschool den Boogerd 2006
5738 AH Mariahout Bernadetteschool 2005
5741 BB Beek en Donk Badmintonclub Mixed 2001
5741 BB Beek en Donk Badmintonclub Mixed 2011
5741 BK Beek en Donk Zwemvereniging Beek en Donk 2011
5741 BK Beek en Donk Basisschool de Raagten 2013
5741 NA Beek en Donk Basisschool De Muldershof 2004
5741 ND Beek en Donk OBS Het Klokhuis 2009
5750 AB Deurne Gerardusschool 2000
5751 BW Deurne Basisschool St. Willibrordus 2010
5751 HK Deurne Jenaplanschool de Ratelaar 2008
5751 PH Deurne St. ORO 1998
5754 KX Deurne S.B.O. De Brigantijn 2009
5756 AW Vlierden De Wegwijzer Vlierden 2010
5759 PC Helenaveen Basisschool de Peelparel 2010
5761 BJ Bakel O.B.S. De Kleine Kapitein 2000
5763 EP Milheeze De Kastanjelaar 2002
5764 PR Rips Basisschool Heilig Hart 1997
5845 DD Sint Anthonis Kindcentrum Oelbroeck 2013
5861 CC Wanssum Basisschool de Peddepoel 2008
5863 AB Blitterswijck Oudervereniging Kinderpret 2006
5912 BT Venlo Basisschool De Verrekijker 1996
5912 BT Venlo Basisschool De Verrekijker 2001
5912 XW Venlo R.K. Basisschool De Springplank 2003
5913 TV Venlo Vijverhofschool 1996
5915 AD Venlo St. Wel.kom 1999
5921 HP Venlo Scouting MGR Feron 2006
5921 HP Venlo Scouting MGR Feron 2011
5922 BD Venlo Blariacumcollege 2000
5922 BD Venlo-Blerick GV Olympia 2013
5931 KS Tegelen Basisschool De Wingerd 2011
5944 EK Arcen Basisschool 2003
5954 BC Beesel Basisschool Het Spick 2010
5971 AN Grubbenvorst O.B.S. De Samensprong 2001
5975 SL Sevenum St. Funpop 2008
5984 NB Koningslust Kath. Basisschool De Springplank 2003
5987 AH Egchel Basisschool 2003
5988 GA Helden-dorp St. Pure Inspiratie 2007
5995 NP Kessel Lb Baisschool Dr. Poels 2002
6001 BB Weert St. Lob 2007
6001 BB Weert St. Lob 2008
6004 GV Weert Kerkel. Harmonie St.-Joseph 1880 2012
6031 HC Nederweert Basisschool De Klimop 2011
6034 RN Nederweert Eind R.K.V.V. Eindse Boys 2009
6034 SJ Nederweert Eind Basisschool De Tweesprong 2001
6034 SJ Nederweert Eind Basisschool De Tweesprong 2001
6035 BD Ospel Basisschool de Schrank 2010
6035 BD Ospel Basisschool de Schrank 2011
6071 VP Swalmen Basisschool de Octopus 2013
6075 CW Herkenbosch Basisschool De Berensprong 1999
6091 PC Leveroy Kindervakantiewerk Leveroy 2001
6093 EW Heythuysen De Nicolaasschool 2010
6097 GA Heel Kindervakantiewerk Heel 2001
6104 BR Koningsbosch Basisschool Keuningshofke 2007
6114 EA Susteren R.K. Basisschool In 2012
6116 BR Roosteren Basisschool Jan Peters 2013
6121 LH Born Basisschool Swentibold 2012
6129 BN Urmond Basisschool De Avonturijn 2014
6132 AL Sittard St. Krombroodrapen Sittard 2013
6155 KL Puth B.S. Petrus Canisius 2009
6161 BC Geleen Basisschool De Meulehook 2012
6191 TR Beek O.B.S. De Kring 2010
6228 GC Maastricht OBS De Kring 2013
6231 LP Meerssen Basisschool De Gansbeek 2003
6251 NE Eckelrade Heilig Hartschool 2000
6261 GC Vught Basisschool De Schalm 2003
6269 EX Margraten R.K. Basisschool Maurice Rose 2014
6294 AT Vijlen Basisschool Op de Top 2005
6301 GM Valkenburg lb R.K. Basisschool De Plenkert 2004
6336 AN Hulsberg Basisschool Hulsberg 2002
6336 AN Hulsberg Basisschool Hulsberg 2007
6412 EN Heerlen Basisschool De Wegwijzer 2009
6413 LZ Heerlen Basisschool De Schacht 2007
6415 SB Heerlen S.B.O. de Griffel 1998
6415 SB Heerlen S.B.O. de Griffel 2001
6415 SB Heerlen S.B.O. de Griffel 2003
6415 SB Heerlen S.B.O. de Griffel 2005
6419 CW Heerlen Basisschool St. Martinus 2005
6431 LW Hoensbroek Basisschool De Voe 2000
6432 BT Hoensbroek Basisschool De Vlieger 2007
6432 CC Hoensbroek Mgr. Hanssenschool 2010
6432 CC Hoensbroek Adelante 2012
6436 AZ Amstenrade Basisschool De Verrekijker 2008
6438 GG Oirsbeek Basisschool De Sprong 2011
6439 BG Doenrade Basisschool St. Josef 2005
6462 TH Kerkrade OBS De Schatkist 1996
6466 LZ Kerkrade Charlemange College 2011
6466 XN Kerkrade Basisschool de Schakel 2011
6521 LR Nijmegen Highspots 1996
6521 LR Nijmegen Highspots 1996
6521 LR Nijmegen Highspots 1996
6521 LR Nijmegen Highspots 1996
6545 LX Nijmegen Basisschool de Kampus 2008
6546 HC Nijmegen Basisschool De Lindenhoeve 1996
6571 CN Berg en Dal Familieweekend 2008
6585 WJ Mook Jeugdwerk Mook 2011
6596 AP Milsbeek Basisschool De Drie Vijvers 2002
6601 XR Wijchen SBO De Bolster 2012
6604 AZ Wijchen Paschalisschool 2001
6604 DE Wijchen Turnvereniging De Leleaart 1998
6644 AZ Ewijk St. Fun Care For Kids 2000
6644 AZ Ewijk St. Fun Care For Kids 2001
6644 AZ Ewijk St. Fun Care For Kids 2005
6651 AX Druten St. Waalborg 1998
6661 TW Elst Basisschool De Zonnepoort 2011
6662 VH Elst gld Basisschool 't Startblok 2012
6666 CK Heteren Basisschool De Haafakkers 2013
6702 DR Wageningen Swingpoint 2006
6706 GD Wageningen Scholengemeenschap Pantarijn 2004
6707 JB Wageningen Scholengemeenschap Pantarijn 2004
6711 DE Ede Comit 2003
6711 DE Ede Comit 2005
6711 JD Ede Basisschool Louise de Coligny 2010
6712 DR Ede Kernhemschool 2001
6712 DR Ede Kernhemschool 2010
6712 GJ Ede CNS-basisschool De Vuursteen 2012
6713 BT Ede CNS Groen van Prinstererschool 2001
6713 BT Ede CNS Groen van Prinstererschool 2007
6717 GH Ede Wageningse Watervrienden 2007
6717 JA Ede CNS-basisschool Oranje Nassau 2011
6717 LX Ede Kinderpsychiatrie Oost-Nederland 1998
6717 SB Ede CNS Basischool Koningin Beatrix 2007
6721 XH Bennekom Gymnastiekvereniging DOS Bennekom 2008
6811 HR Arnhem Mee Geldersche Poort 2000
6811 HR Arnhem Mee Geldersche Poort 2000
6811 HR Arnhem Mee Geldersche Poort 2000
6811 HR Arnhem Mee Geldersche Poort 2000
6811 HR Arnhem Mee Geldersche Poort 2005
6821 JP Arnhem Basisschool De Wijzer 2012
6828 RM Arnhem Basisschool St. Paulus 2009
6836 GA Arnhem Basisschool Pieter de Jong 2009
6851 KA Huissen Handbalvereniging HV Huissen 2007
6862 BZ Oosterbeek Oranje-Vereniging Oosterbeek 2005
6871 DH Renkum Don Boscoschool 2006
6903 DK Zevenaar Basisschool De Lindehage 2001
6903 DK Zevenaar Basisschool De Lindehage 2001
6911 AX Pannerden Basisschool Scathe 2007
6922 NP Duiven Basisschool De Notenbalk 2002
6923 AX Groessen Kindercomite 1996
6923 AX Groessen Kindercomit 2006
6932 DJ Westervoort O.B.S. De Verrekijker 2011
6942 NG Didam BVKM 2007
6942 NG Didam BVKM 2009
6942 VK Didam Christoffelschool 2011
6942 VK Didam De Ziep 2011
6952 AC Dieren Gymnastiekvereniging Gelre 2009
6956 AN Spankeren OBS Daltonschool Prinses Margriet 2008
6961 DM Eerbeek OBS Johanna Huiskamp 2004
6961 XK Eerbeek O.B.S. De Springveer 2011
6983 CG Doesburg Markant Kinderopvang 2011
6987 TT Angerloo Bernard Ruysschool 1998
6991 BA Rheden Basisschool de Rhederenk 2004
7001 BM Doetinchem Straattheaterfest. Buitengewoon 1996
7001 BM Doetinchem Straattheaterfest. Buitengewoon 1999
7001 GL Doetinchem Montessorischool De Pas 1999
7001 GL Doetinchem Montessorischool De Pas 2007
7002 KA Doetinchem Openbare basisschool Overstegen 2006
7006 AD Doetinchem Canadaschool 2010
7009 CZ Doetinchem School Hagen 2000
7009 CZ Doetinchem School Hagen 2006
7009 CZ Doetinchem School Hagen 2010
7009 ND Doetinchem CBS de Haven 2002
7025 EG Halle CBS Nijman 2013
7031 HJ Wehl Jongerenwerk 2013
7038 AL Zeddam Roncallischool 2011
7051 BA Varsseveld Kon. Wilhelminaschool 2009
7081 CD Gendringen Oranjevereniging Gendringen 2013
7091 CV Dinxperlo Ds. van Dijkschool 2012
7121 CV Aalten Voetbalvereniging A.Z.S.V. 1998
7122 RK Aalten CBS Barlo 2006
7122 ZX Aalten C.B.S. De Triangel 2009
7131 BH Lichtenvoorde St. Ludgerusschool 2006
7151 ZT Eibergen Basisschool Op d 2012
7161 AB Neede De Leeuwerikschool 2008
7161 AN Neede Basisschool Diekmaat 2005
7161 AN Neede S.B.O. de Diekmaat 2011
7201 NB Zutphen Vrije School De IJssel 2003
7201 NJ Zutphen Baudartius College 2001
7211 BD Eefde Wilhelminaschool 1998
7234 SM Wichmond Basisschool De Garve 2006
7234 SM Wichmond Basisschool De Garve 2013
7241 SE Lochem Staring College 2011
7242 GV Lochem St. Josephschool 1998
7251 XV Vorden Ulenhof College lok 2000
7255 XT Hengelo Gld O.B.S. Rozengaardsweide 2011
7263 RW Mari St. Theresiaschool 1999
7271 BR Borculo Daltonschool Sint Joris 2012
7300 AS Apeldoorn Praktijkschool Apeldoorn 2012
7316 BM Apeldoorn De Parkenschool 2002
7321 ZC Apeldoorn Montessorischool Passe-Partout 2011
7326 TH Apeldoorn R.K. Basisschool De Schakel 2009
7326 TH Apeldoorn R.K. Basisschool De Schakel 2009
7328 KM Apeldoorn Jenaplanschool de Korf 2012
7336 BA Apeldoorn Kinderopvang OOK 2007
7371 GG Loenen Kindervakantiespel Loenen 2011
7382 BP Klarenbeek Basisschool De Kopermolen 2003
7383 AB Voorst gem Voorst St. Martinusschool Bussloo 2007
7384 DE Wilp-Achterhoek O.B.S. Wilp-Achterhoek 2004
7391 KH Twello De Kleine Wereld 2010
7397 NS Nijbroek St. Terwolde 1050 2010
7411 HG Deventer Raster Welzijnsgroep 2006
7411 HG Deventer Raster Peuterspeelzalen 2008
7411 HR Deventer Deventer Leerschool 2009
7411 LB Deventer Basisschool De Windroos 2010
7413 RA Deventer Pactum-pleegzorg 2009
7413 RJ Deventer St. Amices 2006
7422 LW Deventer Sportcentrum De Scheg 2008
7422 NR Deventer Basisschool De Kameleon 2000
7423 DS Deventer St. Bernardusschool 1998
7423 EN Deventer Montessorischool l 2008
7423 EN Deventer Montessorischool l 2008
7425 GX Deventer O.B.S. de Wizard 2007
7434 RZ Lettele Tienerwerk Lettele 2009
7497 MA Bentelo Onze Lieve Vrouweschool 1997
7497 MA Bentelo Onze Lieve Vrouweschool 2000
7497 MA Bentelo Onze Lieve Vrouweschool 2006
7500 BK Enschede Regio Twente 2010
7521 DX Enschede Paulusschool 2004
7521 PM Enschede DCHR 2010
7522 AR Enschede Maatman School 2009
7524 CS Enschede R.K.B.S. Sint Liduina 2005
7534 JZ Enschede Wijkcentrum De Esmarke 2001
7544 LR Enschede Praktijk v. Fysiother. De Posten 2011
7551 HA Hengelo OPDC De Arcade 2010
7551 HL Hengelo Ov Onderwijsgem. Titus Brandsma 1998
7571 AM Oldenzaal Radboudschool 2006
7572 CP Oldenzaal Franciscusschool 2005
7573 EP Oldenzaal Basisschool Drie Eenheid 2005
7577 NR Oldenzaal Daltonschool De Bongerd 2007
7577 PL Oldenzaal R.K. Basischool De Esch 2003
7582 BD Losser R.K.B.S. De Marke 2003
7582 BD Losser R.K.B.S. De Marke 2012
7582 CB Losser R.K. Basisschool de Basis 2012
7586 BV Overdinkel Basisschool Pax Christi 2007
7586 BV Overdinkel Kath. Basisschool Pax Christi 2012
7588 RG Beuningen Ov Mariaschool 2007
7602 CG Almelo Chr. Scholengemeenschap Noordik 2002
7602 VV Almelo Almelose Montessorischool 2000
7602 VV Almelo Almelose Montessorischool 2009
7605 EG Almelo Kunstmagneetschool 2013
7606 KM Almelo Basisschool De Wissel 2008
7607 PB Almelo Basisschool de Windhoek 2009
7607 XV Almelo St. Radboudschool 2007
7608 CL Almelo Basisschool De Noorderborch 1999
7608 CL Almelo Basisschool De Noorderborch 1999
7609 GP Almelo Basisschool de Huve 2005
7609 VK Almelo Openb. Daltonschool De Bonkelaar 2000
7609 VK Almelo Openb. Daltonschool De Bonkelaar 2007
7671 GG Vriezenveen CBS Eltheto 2011
7671 ND Vriezenveen CBS Shalom 2014
7683 XH Den Ham PCBO De Maten daltonschool i.o. 2009
7692 AC Marienberg S.B.O. de Wissel 2010
7695 TJ Bruchterveld C.B.S. De Wiekslag 2003
7695 TJ Bruchterveld C.B.S. De Wiekslag 2013
7701 KK Dedemsvaart Basisschool De Ark 2005
7707 DZ Balkbrug C.N.S. Balkbrug 2002
7731 ZL Ommen Het Koloriet 2012
7771 RD Hardenberg C.B.S. De Vlinder 2006
7771 XE Hardenberg O.B.S. Het Palet 2002
7772 BL Hardenberg C.B.S. De Kastanjehof 2005
7812 MH Emmen SKW-Bargeres 2010
7814 RC Emmen Basisschool de Esdoorn 2005
7815 LR Emmen O.B.S. Emmermeer 2003
7815 LR Emmen O.B.S. Emmermeer 2007
7823 HP Emmen Kristalla 2002
7823 HP Emmen Kristalla 2009
7823 SH Emmen Basisschool De Tondel 2002
7824 TB Emmen Carmelcollege 2006
7824 TB Emmen Carmelcollege 2008
7833 CA Nieuw-Amsterdam O.B.S. De Bascule 2008
7833 GH Nieuw-Amsterdam C.B.S. De Bron 2010
7861 AG Oosterhesselen O.B.S. De Woert 2011
7881 CN Emmer Compascuum RKBS De Hoeksteen 2003
7885 AK Nieuw Dordrecht OBS De Dordtse Til 2005
7885 TN Oranjedorp O.B.S. meester Halmaschool 2014
7891 LX Klazienaveen Basisschool de Kap 2011
7901 EB Hoogeveen Roelof van Echten College 2002
7901 GK Hoogeveen Basisschool Het Palet 2013
7905 GT Hoogeveen Basisschool De Krullevaar 2003
7905 GX Hoogeveen Basisschool De Carrousel 1998
7905 GX Hoogeveen Basisschool De Carrousel 2008
7905 HN Hoogeveen Basisschool de Goudvink 2008
7908 EE Hoogeveen Chr. Basisschool 1999
7908 EE Hoogeveen Chr. Basisschool 2007
7908 EE Hoogeveen O.B.S. De Schuthoek 2012
7908 PB Hoogeveen Pcb de Regenboog 2008
7908 PB Hoogeveen O.B.S. Het Rastholt 2013
7916 PT Elim CBS De Palm 2008
7921 CW Zuidwolde C.B.S. De Zaaier 2011
7921 HG Zuidwolde dr Chr. Basisschool De Hoeksteen 2010
7938 PJ Nieuw Balinge St. Zomerfeest 2001
7938 PJ Nieuw Balinge St. Zomerfeest 2009
7941 XH Meppel St. Welzijn Meppel 2006
7942 KA Meppel Speelwerk Kinderopvang 2009
7943 CV Meppel Anne Frankschool loc. Oosterboer 2012
7948 AE Nijenveen CBS De Wel 2011
7958 FK Koekange Prins Johan Frisoschool 2003
7958 SM Koekange O.B.S. De Rozebottel 2009
8011 LJ Zwolle Kunst & Cultuur Overijssel 2000
8017 JS Zwolle Dienst Land. Gebied, Regio Oost 2011
8019 BR Zwolle S.B.O. De Brug 2010
8021 BL Zwolle Partyservice W. Stein 2000
8043 EB Zwolle O.B.S. de Schatkamer 2006
8055 PT Laag Zuthem Basisschool De Linde 2010
8072 BW Nunspeet ZMLK De Wingerd 2005
8072 DD Nunspeet Dr. A. Verschoorschool 2001
8084 VP 't Harde Daltonschool Jeanne d 2008
8091 HN Wezep Korfbalvereniging Rood-Wit 2014
8102 AM Raalte Basisschool De Schutse 2012
8103 BM Raalte Basisschool De Rietkraag 2009
8105 AA Luttenberg Basisschool Esmoreit 2002
8105 AP Luttenberg Luttenbergfeest 2009
8121 CP Olst Henk en Jenny van der Steeg 2011
8141 AB Heino Basisschool De Dolfijn 2010
8148 RE Lemele Chr. Basisschool Ichthus 2010
8148 SG Lemele Andrea de Leeuw 2008
8171 BA Vaassen C.B.S. De Violier 2003
8171 BA Vaassen C.B.S. De Violier 2009
8181 CH Heerde O.B.S. de Spreng 2005
8181 VZ Heerde O.B.S. de Parkschool 2011
8182 TZ Heerde Willem Alexanderschool 2002
8182 TZ Heerde Willem Alexanderschool 2002
8182 TZ Heerde Willem Alexanderschool 2002
8223 ZL Lelystad Basisschool De Vuurtoren 2006
8224 JS Lelystad Centr.Kunstz.vorming De Kubus 2009
8225 SC Lelystad Basisschool De Brink 2006
8231 VW Lelystad Basisschool de Lepelaar 2006
8243 KW Lelystad O.B.S. de Triangel 2012
8251 CW Dronten Basisschool Aan Boord 1999
8251 VH Dronten PCBS Het Zuiderlicht 2006
8253 CS Dronten Gem. Lelystad afd. Onderwijs 2006
8253 EA Dronten Basisschool de Klimboom 2006
8253 JD Dronten Straatspeeldag 2014
8256 BK Biddinghuizen Basisschool De Akkerwinde 1999
8256 BS Biddinghuizen Basisschool De Wingerd 2005
8265 CJ Kampen Ichthus College Kampen 2011
8265 EA Kampen Gereformeerde Basisschool De Mirt 2013
8271 VH IJsselmuiden Ichthus College 2005
8271 VH IJsselmuiden Ichthus College 2005
8271 VH IJsselmuiden Ichthus College 2007
8271 VH IJsselmuiden Ichthus College 2009
8271 VH IJsselmuiden Ichthus College 2011
8271 VH IJsselmuiden Ichthus College 2013
8281 EA Genemuiden Ichthusschool 2005
8281 EA Genemuiden Ichthusschool 2014
8303 GM Emmeloord St. Vrienden Van 2007
8303 GM Emmeloord ZMKL Zonnebloemschool Plantage 2011
8303 GM Emmeloord St. Zap-Hop 2013
8304 AG Emmeloord P.C.B.O. 2007
8308 AL Nagele Titus Brandsmaschool 2013
8311 AZ Espel Oecum. Basisschool De Ark 2000
8315 BC Luttelgeest Culturele Commissie Luttelgeest 2010
8331 CC Steenwijk Emmaschool 2007
8332 CZ Steenwijk Kindcentrum Claus 2013
8375 BJ Oldemarkt C.B.S De Ark 2007
8376 HB Ossenzijl Eben-Ha 2006
8381 BL Vledder O.B.S. De Hoekstee 2010
8405 GV Luxwoude O.B.S. De Hoekstien 1997
8413 NM Oudehorne Mr. S. Wijbrandischool 1998
8414 LR Nieuwehorne Sevenaerschool 2010
8421 PE Oldeberkoop O.B.S. De Tjongeling 2003
8423 TG Makkinga O.B.S. De Stelling 2008
8424 PJ Elsloo Mr. K. J. Dijkstraschool 2014
8431 LV Oosterwolde fr O.B.S. Oostenburg 2009
8444 BM Heerenveen C.B.S. De Wijngaard 2000
8446 SP Heerenveen Speciaal Onderwijs it Oerset 2001
8446 SP Heerenveen Speciaal Onderwijs it Oerset 2004
8448 RP Heerenveen OBS het Slingertouw 2011
8454 KD Mildam O.B.S. Tjongerschool 2002
8457 CB Gersloot O.B.S. Aldewei 2000
8493 LC Terhorne It Kampke 2014
8495 KH Aldeboarn O.B.S. De Boarne 2012
8500 AB Joure OBS Zuiderveldschool 2014
8501 JB Joure OBS Zuiderveldschool 1996
8501 NC Joure Westermarskoalle 1999
8561 BE Balk CBS De Bolster 2011
8561 DP Balk Obs 2012
8561 JD Balk Chr. Basisschool De Bolster 1999
8748 DW Witmarsum CBS De Bonkelder 2007
8749 GV Pingjum I.B.S. 2000
8804 NG Tzum Oranjevereniging 2010
8822 VJ Arum Basisschool De Opslach 2010
8862 ZA Harlingen Prins Johan Frisoschool 2008
8881 BZ West-Terschelling CBS Vossersschool 2012
8899 AA Vlieland St. Rotary Vlieland Kampen 2013
8899 AA Vlieland St. Rotary Vlieland Kampen 2013
8899 AG Vlieland St. Rotary Vlieland Kampen 2011
9012 CN Raerd O.B.S. 't Raerderhiem 2014
9061 BG Giekerk Chr. Basisschool De Ichtusschool 2000
9077 SP Vrouwenparochie Multf. kindercentrum Kids&Animals 2008
9108 MC Broeksterwoude PCBO Dantumadeel 2012
9145 SK Ternaard Chr. Basisschool It Harspit 2014
9161 BE Hollum O.B.S. de Schakel 2013
9172 NP Ferwerd Plaatselijke Activiteiten 2000
9241 GM Wijnjewoude CBS Votum Nostrum 2009
9245 HM Nij Beets Basisschool de Jasker 2010
9247 AA Ureterp C.B.S. de Opdracht 2011
9263 PG Garyp C.B.S. De Wrâldpoarte 2014
9264 TB Eernewoude Master Frankeskoalle 2008
9351 NV Leek Jeugd Events BV 2002
9402 CB Assen C.B.S. Het Kompas 2008
9408 AM Assen Basisschool Het Krijt 2009
9451 KE Rolde Jan Thiesschool 2008
9472 WH Zuidlaren CBS De Tol 2013
9479 PR Noordlaren O.B.S. De Rieshoek 2008
9483 TN Zeegse Ver. Dorpsbelangen Zeegse 2010
9494 RH Yde Basisschool De Duinstee 2009
9501 WD Stadskanaal Hagenhofschool 2009
9502 EB Stadskanaal CBS de Meander 2010
9523 TB Drouwenermond 175 jaar Drouwermond 1998
9523 TC Drouwenermond Basisschool De Kruiplank 2011
9531 CH Borger C.B.S. de Borgh 2014
9531 GR Borger Basisschool de Borgh 2008
9541 TL Vlagtwedde CBS De Rots 2011
9561 MC Ter Apel Interschool 2011
9571 AZ Tweede Exlo CBS de Wegwijzer 2011
9571 CB Tweede Exlo OBS De Westhoek 2001
9573 PC Eerste Exlo O.B.S. de Mondenhoek 2009
9581 CZ Musselkanaal Gymnastiekvereniging M.S.K. 1999
9581 ER Musselkanaal Sporthal Veenhorst 2002
9602 MT Hoogezand Jenaplanschool 2000
9663 GG Nieuwe Pekela Groen van Prinstererschool 2008
9679 JE Scheemda Basisschool Annewieke 2010
9688 RN Drieborg Basisschool Drieborg 2001
9717 HN Groningen Pharmaciae Sacrum 2003
9737 HK Groningen Tine Marcusschool 2003
9741 EW Groningen Vensterschool/Circus Sepatutie 2005
9744 HW Groningen Anne Frankschool 2002
9744 HW Groningen Anne Frankschool 2007
9751 GA Haren Gn O.B.S. De Linde 2008
9751 RL Haren Gn O.B.S. Brinkschool 2000
9753 AA Haren C.B.S. De Borg 2001
9753 HN Haren Gn O.B.S. De Wissel (ouderraad) 2005
9761 HJ Eelde Basisschool De Ekkel 2001
9761 HJ Eelde Basisschool De Ekkel 2011
9761 JZ Eelde O.B.S. De Kooi 2002
9785 BG Zuidwolde gn RA Venhuisschool 2008
9791 BN Ten Boer C.B.S. De Fontein 2001
9791 ER Ten Boer O.B.S. De Huifkar 2001
9791 ER Ten Boer O.B.S. De Huifkar 2001
9792 PM Ten Post C.B.S. De Schalm 2001
9792 PR Ten Post O.B.S. De Lessenaar 2001
9795 PC Woltersum O.B.S. De Huifkar 2001
9797 PD Thesinge P.C.B.S. De Til 2001
9798 PG Garmerwolde O.B.S. Garmerwold 2001
9900 AA Appingedam Jenaplanschool Jan Nieuwenhuyzen 2014
B-2060 Antwerpen Stedelijke L.S. Stuivenbergplein 2005
B-2820 Bonheiden Sinte Mariaschool 2013
B-2850 Boom Middenschool Den Brandt 2007
B-2850 Boom Middenschool Den Brandt 2009
B-2850 Boom Middenschool Den Brandt 2011
B-2850 Boom Middenschool Den Brandt 2013
B-2960 Brecht Jeugdraad Brecht 2002
B-2960 Brecht Gemeentebestuur Brecht-Jeugd 2009
B-2960 Brecht Gemeentebestuur Brecht-Jeugd 2009
B-3272 Scherpenheuvel-Zichem School Scherpenheuvel-Zichem 2007
B-3272 Scherpenheuvel-Zichem School Scherpenheuvel-Zichem 2007
B-8587 Spiere-Helkijn Basisschool De Polyglot 2009
 
BLOG:

Tadaa trekt erop uit!

Kijk hier!

winnaar CEOB 2014

Brigitta Siebrand van de Kerckeboschschool in Zeist heeft de gratis leskist gewonnen op de CEOB!

 

 

Leskist

Bestel nu onze leskist voor slechts €250,-!

Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte zijn?
Abonneer U op de Circus Tadaa! Nieuwsbrief